Ana sayfa Animeler En Popüler Erkek Anime Karakterlerini Listeledik!

En Popüler Erkek Anime Karakterlerini Listeledik!

PAYLAŞ

Bazen animeleri sadece karakterleri için izlediğimiz yadsınamaz bir gerçek olsa gerek. Bu yüzden bizde sizler için En Popüler Erkek Anime Karakterlerini Listeledik.

İddia ediyoruz bu listedeki anime karakterleri sizi yeni animeye başlatacak.
Hadi bakalım iyi okumalar 🙂

Listenin sonundaki anketimize katılarak bir sonraki içeriği siz belirleyebilirsiniz 🙂

10- Sakata Gintoki: Gintama

Gintoki, samuraylara artık ihtiyaç duyulmadığı bir çağda yaşayan ve sorunlarının yanı sıra parmakları kılıcından ziyade kendi burnuna daha fazla zaman harcayan bir samuraydır. Joui savaşında, savaşta giydiği beyaz kıyafetleri ve gümüş rengi saçları nedeniyle “Beyaz Şeytan” (Shiroyasha) olarak bilinir.

9- Zoro Roronoa

Zoro’nun sert, ciddi ve uzak bir kişiliği var, ancak Robin’in aksine sık sık sabırsız, tavrı nedeniyle aptal ve abartılı bir çizgi stili ile tepki veriyor. Düzenli olarak yaptığı tek iş, kuvvetini kullanarak demirleri kaldırmaktır. İnsanlık dışı yüksek dayanıklılığı ve alkole toleransı nedeniyle asla sarhoş olmuyor.Dikkate değer bir başka özellik de, küçük, tanıdık alanlarda veya birileri tarafından yönlendirildiğinde Zoro’nun sıklıkla kaybolduğu için yönelim eksikliğidir. Buna rağmen, genellikle bir düşmanı veya tehlikeyi ilk gören ve tepki veren ilk kişidir. Genellikle etrafındaki tehlikeli durumlardan ve insanlardan haberdar olduğu görülür.

8- Uzumaki Naruto: Naruto/Naruto Shippuden

Zorlu olaylar ve engeller karşısında kolay kolay yılmayan, bütün gün köyde ben hokage olacağım diye veryansın eden, içindeki şeytan tilki yüzünden köydekilerin ona bakışlarından rahatısz olan ve bu yüzden zararsız da olsa dikkat çekmek için şakalar yapan Naruto, sakar ve çığırtkan olmasına rağmen gizli yeteneklere sahip bir shinobi.

7- Levi Ackerman: Attack On Titan

Levi, insanlığın en güçlü askeri olarak bilinir. Keşif Birliği bölümünün Kaptanı olarak derecelendirilir. Levi, Eren Yeager’ı korumak için seçtiği seçkin bir ekip olan Özel Operasyonlar Kadrosunun da lideri, keskin ve ulaşılmaz olduğu söylenir, temizliğe (Temizliğe karşı duyarlılığı hastalık derecesinde) ve disipline karşı güçlü bir duyarlılığı olduğu belirtiliyor. Asker olmadan önce aslında yer altındaki suçun bir parçası olduğuna dair söylentiler var: Sık sık dostça görünmese de, ekibine derinden önem veriyor. (Temizliğe duyduğu saygı hastalık derecesinde)

6- Rintarou Okabe: Steins Gate

Okabe Rintarou, Steins Gate’in ana kahramanıdır. Tokyo Denki Üniversitesine devam eden birinci sınıf öğrencisi ve kendisine Crazy Mad Scientist diyor. Kötü adam gibi davranıyor ama yetişkin biri olmasına rağmen sık sık Chunibyou sendromunun özelliklerini gösterdiği için olgunlaşmamış. Ayrıca cep telefonundan kendi kendine konuşuyor, sözlerinin pek bir anlamı yok. Güya, ne hakkında konuştuğunu anlayabilen çok az arkadaşı var.

5- Yagami Light: Death Note

Yagami Light mükemmel bir üniversite öğrencisidir. Takma adı “Kira”, aklındaki ideal adalet dünyasını yaratmak için Death Note’u kullanıyor. Kırılgan görünmesine rağmen, Light, bir rakibin zayıf noktasını bulma yeteneğine sahip, son derece atletik bir insan. Sadece insanlığı yargılamak ve uygun bir ahlaki rotaya yönlendirmek için uygun olduğuna inandığı yolda ilerleyen bir dahidir.

4- Edward Elric: Fullmetal Alchemist

Edward “Fullmetal Alchemist” Elric, genç simya dahisidir. 12 yaşında unvanını alan Amestris Devlet Ordusu tarafından tanınan en genç Devlet Simyacısıdır. Yaşına göre kaslı bir vücudu ve güçlü bir iradesi vardır.

3- Monkey D. Luffy: One Piece

Luffy’nin çocuksu sırıtışı, bulaşıcı pozitifliğinin yanın da başıboş ve eğlenceli bir karakter olmasına rağmen, durdurulamaz bir kararlılık, iyimserlik ve bağlılık duygusu var ve arkadaşları ve yoldaşları için her şeyi yapabilir.

2- L Lawliet: Death Note

Bir vampirin bronzluğu ile düz bir tişört ve bir çift kot pantolondan başka bir şey giymeyen şoke olmuş bir karakter… En azından, L’nin bize verdiği şey dünyanın en kolay cosplay karakteriydi.

1- Lelouch Lamperouge: Code Geass

Lelouch, dizinin ilk bölümünde, öğrenci konseyinin üyesi olduğu Ashford Academy lise öğrencisi olarak tanıtıldı. Satrançta oldukça yetenekli parlak bir düşünür, küçük kız kardeşi Nunnally ile birlikte hizmetçileri olan Sayoko Shinozaki ile birlikte Ashford Akademisi’nin gözünde Ashford ailesinin baktıkları bir evde yaşıyor.

███████████████████████████████████████████████████

Diğer Anime listelerimize göz atmak isterseniz linkleri aşağı bırakıyoruz 🙂
En Güzel Kadın Anime Karakterlerini Listeledik!
Kıyıda Köşede Kalmış Animeleri Listeledik!
Kıyı da Köşe de Kalmış Animeleri Listeledik #2

Anime instragram sayfamızı buraya tıklayarak takip edip, bize destek olabilirsiniz! 🙂

Bir sonraki içeriğimiz ne olsun?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yorumlar