Ana sayfa Animeler En Sadist Anime Karakterleri!

En Sadist Anime Karakterleri!

PAYLAŞ

Bazı animelerin isimlerinden çok karakterleri ile biliriz. İşte o anime serilerinin En Sadist Karakterlerinden bazıları!

Hidan – Naruto: Shippuuden

Hidan, dini nedenlerle sadakatle tanrısı Jashin’e bağlı bir hasta. Ninjaların ölüm getiren kişiler olduğuna ve insanları daha yavaş ve daha acı verici bir şekilde öldürmenin, tanrısı Jashin’e hızlı bir ölüm sağlamaktan daha fazla sevindirdiğine inanıyor. Zevkine yoldan geçen adamı öldürür.

Alucard – Hellsing Ultimate

Alan Grant’ın çocuğu korkuttuğu Jurassic Park’ın başlangıcını, bir velociraptorun hala hayatta iken sizi nasıl avlayacağını ve yemeye başlayacağını açıkladığı sahneyi hatırlıyor musunuz? Bu açıklama Alucard için de geçerli.

Kagerou Shoukiin – Inu x Boku SS

Kagerou Shoukiin, Karuta’nın ortağı ve eski Soushi ustasıdır. İnsan olarak genellikle Avrupa eski kıyafetlerinde maske ve elbise giyer. Otoriter, künt, kibirli, eksantrik ve narsist, diğer üyelere genellikle “domuz” veya “hayvanlar” diye hitap eder.

Shiki Natsumezaka – Dance with Devils

Shiki Yüksek Öğrenci Konseyi üyelerinden biri ve diğer üyeler gibi şeytan yerine “düşmüş bir melek” olarak anılır. Ritsuka Tachibana’yı da seviyor gibi. Shiki, sadist bir karakter ve dikkat çekmekten çok hoşlanıyor. Acıdan ve insanların acısından hoşlanır. 

Ferid Bathory – Owari no Seraph

Vampir, her zaman mutlu görünen, eğlenceli ve hevesli görünen, aynı zamanda inanılmaz sinsi ve kızgın. Tahmin edilemez olduğunu söyleyebilirsin ve bu da onu tehlikeli yapar. Üstelik, sadist ve insanların umudunun ne zaman tükeneceğini izlemeyi seviyor.

Virgo – Fairy Tail

Virgo, bir şey yaptıktan sonra cezalandırılması gerekip gerekmediğini sorma eğilimindedir, iyi veya kötü olup olmadığına bakılmaksızın, mazoşist olduğunu gösterir

Esdeath – Akame Ga Kill

Esdeath, İmparatorluk’ta en yüksek rütbeli generaldir ve sempatik bir kadın olarak oraya ulaşmamıştır. Astlarına karşı nazik olabilir, ama düşman savaşçılarından tutunda sivillere kadar herkes bu sadist için sadece bir oyuncak. 

████████████████████████████████████████████████

Diğer listelerimize göz atmak isterseniz aşağıya linkleri bırakıyoruz!
En Popüler Erkek Anime Karakterleri
En Güzel Kadın Anime Karakterleri

Instagram anime hesabımızı buraya tıklayarak takip edip bize destek olabilirsiniz! 🙂

Yorumlar