Ana sayfa Dizi / Film Fantastik Canavarların Konusu Belli Oldu !

Fantastik Canavarların Konusu Belli Oldu !

PAYLAŞ

Potterhead’lerin dört gözle beklediği  2016’da çıkacak olan “ Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ?” filminden yeni haberler var !
Filmin konusu  film ekibi adeta Bozulmaz Yemin’in etkisi altındaymışçasına saklı tutulup, detay verilmiyordu.Ta ki bugüne kadar…

fantastic-beasts

Yeni çıkacak filmimizde  başrolümüz olan “büyüzoolist” Newt Scamander’ı, sadık yıpranmış bavuluyla birlikte New York’a gelir… Bu sıradan bir bavul değildir tahmin ediceğiniz üzere. Bavul, aslında içi dışından çok ama çok ama çok büyük olan bir sihir aletidir ve içerisinde ise Newt’in dünya seyahatleri sırasında topladığı ender ve türü tükenmekte olan sihirli canavarlar bulunur. Newt, New York’a geldiğinde Amerikan sihir topluluğunun Muggle’lardan ya da Amerika’daki karşılığı olan “No-Maj” lardan korku ile saklandığını ve büyücülerin ortaya çıkma korkusunun Birleşik Krallık’takinden bile fazla olduğunu fark eder.

Filmimiz ise bu eşsiz yetenekleri olan sihirbazımızın sihirfobik Amerika’daki yolculuğunu ve bu sırada bavulundan kaçan, bazıları aynı zamanda çok tehlikeli olan, yaratıkları ele alacak.

Film hakkında çıkacak olan yeni gelişmeler için bizi takipte kalın !

Yorumlar