Ana sayfa Dizi / Film Film Yıldızı Logan Lerman, Disney+ Show’da Yunan Tanrısı Oynamak İstiyor!

Film Yıldızı Logan Lerman, Disney+ Show’da Yunan Tanrısı Oynamak İstiyor!

PAYLAŞ

Romanların film uyarlamalarında Percy Jackson’ı oynayan Logan Lerman, yeni Disney + TV şovunda Poseidon’u oynamakla ilgilendiğini söylüyor.

Aktör Logan Lerman, Percy Jackson ve Olympians’ın TV uyarlamasında Poseidon’u oynamak istediğini söyledi. Percy Jackson ve Olympians, Rick Riordan’ın DEHB ve disleksi genç bir çocuk olan Percy Jackson’ın, Yunan deniz tanrısı Poseidon’un oğlu olduğunu öğrenmesi üzerine hayatının değişmesini anlatan sürükleyici bir kitap serisidir.

Percy, yarı tanrı olarak yaşamın oldukça karmaşık olduğunu öğrenir, çünkü sürekli olarak mitolojik canavarlar tarafından avlanır, tanrılar tarafından manipüle edilir ve kehanetlerden kaçar. Seri, her yaştan okuyucular arasında son derece popüler ve 10 yıldan fazla bir süredir New York Times‘in en çok satanlar listesindedir. 

Disney Plus, "Percy Jackson" Serisi Hazırlıyor! - Haberler ...

İlk iki kitap olan Yıldırım Hırsızı ve Canavarlar Denizi filmlere uyarlandı. Filmler hayranlar tarafından olumlu ve olumsuz bir çok eleştiri aldı fakat en dikkat çekici eleştiri Yazar Rick Riordan tarafından gelmişti. Yazar, filmlerin geliştirme sırasında gittiği yönlerden hoşlanmadığını açıklamıştı. Fakat Rior kısa bir süre önce Disney+ tarafından gelecek olan dizinin ikinci bir şans hak ettiğini söylemişti.

Sadece Percy Jackson Okuyanların Anlayacağı 10 Şey

Birçok hayran, filmlerde Percy Jackson’a hayat veren aktör Logan Lerman’ın Franchise’a ancak Poseidon olarak dönmesi gerektiğini öne sürdü ve bu büyük ölçüde destek aldı. Lerman, uyarlanan iki filmin parlak noktalarından biri olarak kabul ediliyor, çünkü sağlam bir performans sergiledi ve Percy karakterine büyük ölçüde benzemesinin yanında aktör karakteri çok iyi bir şekilde taşımıştı.

Entertainment Tonight tarafından Poseidon’u Disney+ serisinde oynamak isteyip istemediğini sorulduğunda, Lerman deniz tanrısını ya da serideki başka bir karakteri oynamakla ilgilenebileceğini söyledi.

Benim için ilginç olacak bir rol olup olmayacağını merak ediyorum. kesinlikle harika göründüğünü düşündüm … Yani bu ve bu tarz hikayeleri(senaryo/konu)seviyorum.”

TV serisinin henüz yayın yönetmenleri veya yazarları açıklanmadığı için hala erken gelişim aşamasında. Rick Riordan, her sezonun serideki bir romanın uyarlanmasından olacağını açıkladı, bu yüzden gösterinin potansiyel olarak beş mevsimi olacak. Seri başarılı olursa, Disney’in bu kitap serisinin yanı sıra Riordan’ın Kane Chronicles ve Magnus Chase ve Asgard Tanrıları gibi diğer romanlarını uyarlamayı düşünmesi de mümkün hale gelebilir.

Yorumlar