Ana sayfa Dizi / Film Flash Durur mu? Verdi Fragmanı

Flash Durur mu? Verdi Fragmanı

PAYLAŞ

DC çizgi roman dizilerinin yavaş yavaş fragmanları geledursun, Ekim sayılı günlerin kaldığı şu dönemde dizilerle ilgili fragman harici yeni haberlerde ardı ardına patlıyor. Legends of Tomorrow’un yeni Hawkman ve Hawkgirl görseli buna minik bir örnekti.  Peki Flash için nasıl bir haber bekliyorduk biz?

Yeni fragman geldi ve gördük ki Flash sözünde durmuş. Ne söz vermişti ki bize? En basitinden orijinal Flash Jay’in kaskını göstermişti. Evet evet, şimdi kendisini de göreceğiz. Bu diziyi bize sevdiren durum da tam olarak bu olsa gerek. Verdiği referansları çok geçmeden diziye yansıtıyorlar. Güzel de yapıyorlar. Ayrıca alternatif dünya olaylarının Flash gibi bir karakterde daha hissedilecek olması, daha çok hikaye görebileceğimiz anlamına geliyor.

Öbür yandan bu sezonun kötü ismi Zoom’u da duymuş olduk. Ve biz biliyorduk ya da sanıyorduk ki Reverse-Flash ile Zoom aynı şey. Ama fragman diyor ki, “Hayır, bu sefer olaylar daha farklı olacak.” Ve sonunda Barry ile Iris aynı çizgide gitmeye başlıyorlar gibi geldi bana. Fragmanı izleyip siz de kendi yorumlarınızı yapın. Ekim ayını ise beraber bekleyeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=uVOR9D8FRbQ

Yorumlar