Ana sayfa Dizi / Film Diziler FLASH SEZON FİNALİ DEĞERLENDİRMESİ VE KISA ÖZETİ!

FLASH SEZON FİNALİ DEĞERLENDİRMESİ VE KISA ÖZETİ!

PAYLAŞ

FLASH SEZON FİNALİ DEĞERLENDİRMESİ VE KISA ÖZETİ!
Öncelikle şunu söylemeliyiz ki bizim için yine upuzun bir sezon oldu ve Flash sezon finaliyle bize şimdilik veda etti. İyi bölümleri de vardı, kötü denebilecek bölümleri de. Ama bizlere göre sezonun en iyi bölümlerinden biriydi! Tam anlamıyla nefes kesiciydi. Uzunca bir süre bekledik sezon finali için iyi mi olacak kötü mü, Zoom yenilecek mi diye. Sonunda hepsini öğrenebildik. Bölümün başında Barry’nin babasını kaybettiğini, ağladığını görüyoruz ki bizim bile ağlayasımız geliyor. Grant Gustin çok iyi bir oyunculuk çıkarmış o sahnede. Barry’nin babası ölü yerde yatıyor Barry onun üstünde ağlıyorken Zoom yine başlıyor laf etmeye. Zoom’un istediği de zaten Flash’ı sinirlendirmek. Flash Zoom’u kovalarken Zoom’un ikizi çıkıyor. Flash açıklıyor bunu bizlere. Bu şey zaman kalıntısıymış. Şunu söylemeliyim ki kafamız en çok karıştığı yerlerden birisiydi burası.

flash1

Flash’ın babası ölüyor Cisco espri yapma peşinde ki bizim için sinir bozucuydu diyebiliriz.

cisco1-vert

Harrison Wells liderliğinde Flash’ı kilit altında tutmalarına ne demeli? Oldukça gereksizdi sonuçta Flash sizin Zoom’u yenmeniz için en büyük şansınız. Kendi başımıza yenelim derken plan geliştirip sakinleştirici veriyorlar Zoom’a. Zoom bu Evrenler arasındaki en hızlı koşan adam buna sakinleştirici yeter mi?

zoom1

Her neyse sonunda akıllı çocuk Wally çıkarıyor Flash’ı kilit altından. Diğer tarafta yani Dünya-2’de Joe, Zoom ve kilit altında olan diğer adam var. Zoom diğer adamın kim olduğunu açıklıyor Joe’ye. Meğersem Dünya-3’te varmış bu adam oranın Flash’ıymış. Onun hızını çalmak istemiş. Flash Zoom’un teklifini kabul ediyor. Beraber yarışıyorlar 4 dakika boyunca.

flashvszoom

Belkide Flash tarihinin en iyi sahnelerindendi diyebiliriz.Tüyler ürpertici kelimenin tam anlamıyla nefes kesici bir sahneydi. Bakıyoruz Flash’ın da zaman kalıntısı çıkıyor. Ve sonsuz evrendeki Dünyalar’ı kurtarıyor.

sonsuzevren

2 Flash var biri Dünyalar’ı kurtardı diğeri Zoom’la savaşıyor ve kazanıyor! 23 bölümdür beklediğimiz şey sonunda gerçekleşiyor! Hepimiz öldürmesini bekliyoruz ama Zoom’u öldüren Flash olmuyor.
Bizim için Harry Potter’da ki Ruh Emiciler’den farksız olan Zaman Hayaletleri gelip Zoom’un işini bitiriyor!
ZAMAN HAYALETLERİ

Harrison Wells ve Cisco da Dünya-3’teki Flash’ı kurtarıyor. Birde bakmışız kim çıkıyo bu Flash? Bizim Dünya-1’deki Barry’nin babası.O da Dünya-3’te ki Flash’mış.

FLASH3

Barry duygulanıyor, ağlıyor ama zaten adam gidiyor. Ve malesef tek başına gitmiyor.Harrison Wells ve kızı Jesse’yi de kendi evlerine götürüyor. Keşke onları 3. sezonda da görebilme şansımız olsa.

Zoom’un yenilişinin kutlamaları yapılırken Flash kendi başına buyruk hareket ederek eskiye gidiyor.
Ne kadar mı eskiye? Annesinin öldüğü geceye gidiyor ve annesini kurtarıyor!

ANNE

Flash’ın Speed Force’a düşmesi, En sevdiğimiz adamlardan Jay’in Zoom çıkması ve daha çok fazla şaşırtıcı bir sezon daha bitti. 3. sezonda görüşmez üzere, hoşçakalın.

Yorumlar