Ana sayfa Haberler Football Manager 2018’in Çıkış Tarihi, Beklenen Özellikler ve Fiyatı

Football Manager 2018’in Çıkış Tarihi, Beklenen Özellikler ve Fiyatı

PAYLAŞ

Yaklaşık 13 yıldır, biz futbol severlere menajerlik deneyimini en iyi şekilde yaşatan, menülerinde ve detaylarında oyuncuları ekrana bağlayan, bir dönem tüm gençlerin bağımlısı olduğu efsanevi seri Football Manager'ın bu yılki oyunu, FM 2018'in, Sports Interactive ve dağıtımcı firma SEGA'nın ortaklığıyla çıkacağı tarih belli oldu! 

Dağıtımcı SEGA'dan, bugün gelen açıklamaya göre, tüm Türk tarihi için üzücü bir gün olan 10 Kasım'da PC platformunda, resmi olarak satışa çıkarılacak. Yeni oyun ile birlikte gelecek olan yeni özellikler ise Eylül ayında tanıtılacak. Ayrıca oyunun betasının çıkış tarihinden iki hafta önce yapılacağı da gelen bilgiler arasında. Bunlara ek olarak seride ilk defa Football Manager 2018 (PC, Mac ve Linux), Football Manager Touch 2018 (PC, Mac, Linux, iOS ve Android) ve Football Manager Mobile 2018 (iOS ve Android) hep birlikte aynı gün içerisinde satışa sunulacak.

FM 2018'de Beklediğimiz Şeyler

Şuan ön satışlarına başlanan oyunda, hayranlar tarafından birçok köklü değişik isteniyor. FM 17, 16'ya göre gelişse de yine de hayranlarını tatmin edemedi…

– FM 2018'de beklenen şeylerden biri, kadınlar futbolunun yer alması. FIFA 16'da da karşımıza çıkan kadın futbolu, hem oyun dünyasına yenilik getirmiş hemde oyuna renklilik katmıştı. FM 2018'de de kadın futbol takımını yönetmek, gerçekten güzel olurdu.

– Hayranlar tarafından sıkça eleştirilen 3D maç görüntülerinin, iyileştirilmesi ve daha fazla gerçekçi olması bekleniyor.

– Lisans konusunda Football Manager'ın FIFA'nın gerisinde kaldığını itiraf etmek gerek. Tüm futbolcuların yüzleri ve takımların yeni formalarının da oyunda yer alması, önemli bir değişiklik olacaktır.

– Yukarıda gördüğünüz fotoğraftaki gibi, FM 2018 için çalışan aktörler, bir kupa kaldırma seromonisini canlandırıyor. Bu da bize, daha fazla animasyonun olabileceğini gösterir.

FM 2018'in Fiyatı Ne Kadar Olur?

Hatırlayacağınız üzere, FM 2017, Türkiye'de 100 TL etiketiyle satışa çıkmıştı. 

Bu sene ise, FM 18'in yine aynı fiyatla, Türkiye'de çıkmasını bekliyoruz.

 

Yorumlar