Ana sayfa Star Wars Oyunlar Fortnite’ın 5.Sezon Tarihi Belli Oldu!

Fortnite’ın 5.Sezon Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ

Fortnite’ın merakla beklenen 5.Sezonu, tarihiyle beraber duyurulmasıyla beraber içeriklerini ve teorilerini de peşinden getirdi. Gelin hep beraber bunlara bakalım.

Heyecan dolu bir sezonun sonu yaklaşıyor!

Fortnite sezon 5 geliyor! Sezon 4, Mayıs ayında başladı ve o zamandan beri oyuncuların arzuladığını vermek ile birlikte oyuncunun tahmin edemeyeceği Modlar ve eklentiler ekledi. Bu yüzden Fortnite, Sezon 4’ü başarılı geçirdiğini söyleyebiliriz. Şimdi ise Sezon 5 zamanı!

Fortnite Sezon 4 Hafta 4!

Epic Games’in, Reddit’de ki kendisine ait olan gönderiye göre, Fortnite’ın 5.Sezonu 12 Temmuz’da 08:00 / 16:00 / 24:00 PDT’de başlıyor.

Sezon 4 savaş biletleri.

Sezon 5 savaş biletleri, muhtemelen her sezonda olduğu gibi aynı maliyete sahip olacak, 950 V-Bucks.

Sezon 5’den ne bekleyebiliriz? Epic Games bizleri Sezon 5 hakkında bilgiler ile doyurmadı fakat Sezon 5 hakkında birçok teori bulunmakta, sizlere bu teorileri sunacağım.

Kamyonet Teorisi
Bu ve bunun gibiler bir çok bölge de yer almakta!

Şimdi bu biraz için biraz fazla olabilir, ama bizimle yuvarlanabiliyor. haritanın karmaşık bilgisi, özellikle de haritanın çevresinde göreceğiniz kamyonlar söz konusu olduğunda. Hepsi, haritanın her yerinden çeşitli kraterlerden olan üstatın parçalarını içeriyor, ancak bu teoriye göre, kamyonun her hafta Fortnite sezon 4’de hareket ettiği yerler reklâm Teori, kamyonların hepsinin Snobby Shores yakınlarındaki kötü üsse doğru yol aldıklarını ve kesinlikle bu stadyumdaki futbol stadyumundaki gibi görünüyor. Ancak, Riskli Makaralardan yola çıktıklarını iddia edenlere bakarsak, bunlar dolambaçlı yollara gidiyorlar. Ancak, lojistik ve potansiyel GPS yönü bir yana, kamyonlar kargolarını kötülere gönderiyorlar, bu da daha sonra füzeye yüklenecek ve uzaya seyahat edecek ya da tamamen başka bir şey için.

Godzilla/Dinazor Teorisi
Etki ettiği alan gerçekten de büyük!

4.Sezonda Dusty Divot’a katılmış olan herkes, onu düzleştiren meteorın, bilim-kurgu filminin dışında olduğu gibi, bilimsel ekipmanlarla çevrili beyaz bir çadırda bulunduğunu bilecek. Reddit’teki bazı oyuncular, meteorun Sezon 5’te rampaları gerçekleştirecek bazı yabancılar getirmiş olabileceğini söylüyorlar. Bazıları, dinozorlar ya da Godzilla gibi oldukça farklı bir yük taşıdığını ileri sürmek için daha da ileri gitmektedir. Bu sadece bir tuhaf teori değil, Reddit kullanıcısı Qpaniic tarafından tespit edilen haritada büyük bir ayak izi ortaya çıktı ve Sezon 4 fragmanında başlangıçta bir fosil logosu var ve dinozor kostümlerinde iki karakterle bitiyor.

YENİ SEZON İÇİN GERİ SAYIM BAŞLAMIŞ DURUMDA, YENİ İÇERİKLER İLE OYUN EKİBİ BÜYÜK BİR OYUN ZEVKİ YAŞATMAYA HAZIRLANIYOR!

Yorumlar