Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Game of Thrones Oyuncuları 7. Sezon Hakkında Konuştu

Game of Thrones Oyuncuları 7. Sezon Hakkında Konuştu

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Emmy Ödülleri’nde kırmızı halıda gösteriye destek vermek için gelen çok sayıda, Sophie Turner ve Emilia Clarke gibi, Game Of Thrones oyuncusu vardı. Ve dizinin 7. sezonu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundular.

Access Hollywood dergisine konuşan Maisie Williams geçen hafta Cuma günü Belfast’e gitmişti ve bu Çarşamba da çalışmalara başlayacağını söyledi. Önümüzdeki sezona gelecek olursak söylenecek çok şeyin olduğunu ama sadece “yürekleri hoplatan ve heyecan verici” bir sezon olacağını söyleyebileceğini belirtti.

Williams gibi Sophie Turner da Çarşamba günü çalışmalara başlayacak. Access Hollywood dergisine verdiği röportajda dizinin sonlarına yaklaştıklarını ve bu sonun oyuncuları etkilediğini söyledi. Bu yüzden artık oyuncuların yaptıklarını daha sindire sindire yaptıklarını söyledi: “Normalde sahnelerimizi bitirirdik ve en kısa sürede eve dönerdik ama artık bunları yapamayacak olmamız beni ve oyuncuları üzüyor. Sona yaklaştıkça içimiz buruklaşıyor.” dedi.

sophie-2

Aynı zamanda TVLine’a da konuşan Sophie Turner heyecanla beklenen yeni sezonla ilgili olarak: “Bu şimdiye kadarki en iyi sezon. Çok çılgınca bir sezon olacak.” dedi. “Senaryoyu okuduğumda neredeyse sandalyeden düşecektim, inanamadım.” sözlerini de ekleyen Turner, muhabirin sorusuna ise “Evet, ağladım” cevabını verdi.

Entertainment Tonight sorularına da cevap veren Sophie: “Ejderhalarla ilgili çok fena şeyler olacak. Her şey inanılmaz ve tüm söyleyebileceğim bu.” dedi.

LA Times gazetesine konuşan Sophie Turner: “Bana göre gerçekten dizinin hayranlarını tatmin edecek bir sezon olacak.” dedi. “07.08.09” yazılı dövmesini gösteren Turner, Maisie Williams ve kendisine rol için teklifin bu tarihte geldiğini belirtti.

Turner’ın yeni dövmesini bu videodan izleyebilirsiniz:

Emilia Clarke dün gece 7. sezonla ilgili TVLine’a konuştu. Emilia “Ağzımızdan çıkan her söz spoiler niteliğinde. Ben sezonla ilgili her şeyi biliyorum. Bütün bölümleri okudum ve çıkan haberlerle hiç alakası yok.” dedi. 6. sezondaki “Battle of the Bastards” gibi bir savaş olup olmayacağı sorulduğunda ise: “Geçen sezon olan savaş çok saçmaydı ama bu sezon savaş destansı olacak.” dedi.

Emilia Clarke röportajını izlemek için:

Çeviri: İsmet Şen

Yorumlar