Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Game of Thrones’dan Sonra HBO 4 Yeni Spin-off Çekmeyi Planlıyor!

Game of Thrones’dan Sonra HBO 4 Yeni Spin-off Çekmeyi Planlıyor!

PAYLAŞ

Game of Thrones’un bazı spin-offlar (yan dizi) ile genişletileceği uzun süredir gündemdeydi ve konuşulmaktaydı. Game of Thrones’un da 2 sezonu kaldığı hesaba katılınca bu söylemler gerçeğe döküldü. Aslında tam olarak 4 gerçeklik.

Bu dört yeni projenin yönetiminde kim var? İşte size ufak bir süpriz, daha önce söylediklerinin aksine, D&D daha fazlası için geri dönecek;

Geçmiş dönemde Game of Thrones senaristleri David Benioff ve Dan Weiss, herhangi bir ek projeye aktif olarak katılmayı planlamadıklarını söylemişlerdi, ancak bu açıklamalarına rağmen yeni çıkacak 4 hikayeye hem yapımcı hem de yönetmen olarak katılacakları açıklandı. HBO yaptığı açıklamada “Weiss ve Benioff yedinci sezonu bitirmek için çalışmalarına devam edecekler. Ve final sezonu olan sekizinci sezonun da yarısını yazdılar bile.” “Dizileri planlarımızın üst basamaklarına koyacağız ve birbirleriyle bağlantılı olacaklar, bütün projelerin başında baş yapımcı olarak George R.R. Martin bulunacak. Final sezonu bittikten sonra iyice hak ettikleri bir ara verecekler ve biz onları bu konuda destekliyoruz.” dedi.

HBO’un Game of Thrones için 4 tane yan dizi geliştirdiği yani yapım aşamasında olduğu Entertainment tarafından onaylandı, yani bu hikayeler kesin olarak eyleme dökülecek. Ancak bütün bunlara ek olarak Game of Thrones’un son sezonu bittikten hemen sonra bu 4 projenin hayata geçirileceği hakkında kimse garanti vermiyor. HBO, “Bu projeler için belirlenmiş bir zaman dilimimiz yok” diyor, yani Game of Thrones’un finali ile bu projeler arasında epey bir boşluk olabilir.

Bu 4 Spin-off’un ne olacağı konusu hakkında ise genel görüş şu olaylar olacağı yönünde:

Robert’ın İsyanı

Ejderhaların Dansı

Aegon’ın Fethi

Uzun Gece

Her zaman olay yaratan diziden gelen bu haberler, herkesi heyecanlandırıyor, bekleyip göreceğiz.

Yorumlar