Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Game of Thrones'in Daenarys Targaryeni Emilia Clarke'tan Tepki Çeken Karar!

Game of Thrones'in Daenarys Targaryeni Emilia Clarke'tan Tepki Çeken Karar!

PAYLAŞ

Asıl ününü Game of Thrones dizi serisiyle kazanan oyuncu Emilia Clarke sosyal medya üzerinden hayranlarının tepkisini çekti!

Ünlü oyuncu yaşadığı bazı kötü deneyimler sonucunda artık sevenleriyle selfie çektirmemeye karar verdi. Bu kararı açıklamasına sebep olan olayı Clarke şu şekilde anlattı:

“Havaalanında yürüyordum ve çok yorgundum bundan kaynaklanan bir panik atak geçiriyordum göz yaşlarına boğulmuş bir şekildeyken bir adam yanıma gelerek ‘Selfie çekebilir miyiz?’ diye sordu. ‘Çok üzgünüm nefes alamıyorum’ diyerek reddettim. Böyle bir andan sonra bunu nasıl yapabilirdim, bilmiyorum.”

Aynı şekilde ünlü oyuncu hayranlarıyla sohbet etmeyi daha çok sevdiğini ve:

“İmza veriyorum. Bu eylemi gerçekleştirdiğinizde karşınızdaki ile etkileşime girmeniz gerekir, sadece birinin karşınıza çıkıp ‘Bir selfie çekelim, güle güle’ demesini garipsiyorum. Ama sohbet ederken aslında insandan insana bir şey yapıyorsunuz. Ben bunu tercih ediyorum” dedi.

Sosyal medyayı ikiye ayıran bu açıklamada hayranların kimisi bu durumu şımarıklığına kimisi de oyuncunun haklı olduğunu savundu. Peki sizlerin düşünceleri neler? Sizce Emilia Clarke’ın yaşadığı olay sonrası aldığı kararı doğru mu?

Yorumlar