Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Game of Thrones'in Euron Greyjoy'u Sonunda Patladı!

Game of Thrones'in Euron Greyjoy'u Sonunda Patladı!

PAYLAŞ

Game of Thrones serisi sayesinde Euron Greyjoy karakteri ile tanıştığımız ünlü oyuncu Pilou Asbaek artık kendini tutamadı!

Dizi serisine girişi boyunca canlandırdığı karakterin getirdiği olumsuzluklara rağmen belli bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu dizinin finali hakkında daha fazla sessiz kalmayarak sonunda patladı!

Oyuncunun açıklamasına göre Game of Thrones serisinin finali kusursuz bir şekilde bitmiş ve Pilou’nun düşüncesine göre insanların verdiği olumsuz tepkiler sadece abartıdan ibaretmiş. Screen Actors Guild Awards ödülleri sırasında açıklamalar yapan ünlü oyuncu sosyal medya üzerinden büyük tepki aldı.

Pilou’nun açıklaması

“Hep birlikte final sezonunun senaryosunu okumak için toplandığımızda çok heyecanlıydık! Senaryo bittiğinde bazılarımız gözyaşlarını tutamadı fakat hepimiz 15 dakika boyunca ayakta alkışlamıştık. Final kusursuzdu ve bence bunca tepkinin tek nedeni dizinin bitmiş olmasıydı. İnsanlar serinin devamı olmaması durumunu kabullenemedi ve mutsuz, kızgın hissettiler anlayabiliyorum. Bu seriye dahil olmadan öncede çok büyük bir takipçisiydim. Ne şekilde biterse bitsin tüm insanların tatmin olmayacağına eminim.”

Yorumlar