Ana sayfa Dizi / Film Game of Thrones’in Sansa Stark’ı Yeniden Ekranlarda!

Game of Thrones’in Sansa Stark’ı Yeniden Ekranlarda!

PAYLAŞ

Game of Thrones dizisinde Sansa Stark rolüyle tanıdığımız Sophie Turner, Corey Hawkins ile birlikte yeni bir dizi ile karşımızda! Dizi serisi Survive nisan ayında Quibi’de izleyicilerle buluşacak!

Peki bu Quibi nedir? Mobil cihazlar için geliştirilecek olan uygulama Quibi’de orijinal içerikler 10 dakikadan uzun tutulmayacak. Zaten platformun amacı, Netflix, Amazon Prime gibi uygulamalardan daha farklı bir alan yaratmak. Yeni ve yavaş yavaş içerikler çıkartmaya başlayan alan kendi çizgisinde oldukça iddialı.

Sophie Turner’ın rol aldığı Survive dizisinden fragman geldi!

Dizinin konusu aslında başlıktan bile anlayabileceğimiz üzere hayatta kalma savaşına dayanıyor. Sophie dizi de Jane adlı bir karakteri canlandırıyor. Jane, geçmişte bir çok sebepten intihara kalkışmış ve aklını yitirmiş bu yüzden de tedavi görmüş bir kadın. Tedavi süreci sona erdiğinde geri dönmek üzere bindiği uçağın kaza yapmasıyla Paul ile bu kazadan sağ çıkarlar. Bu noktadan itibaren Jane ve Paul’un hayatta kalma mücadelesi ve bir bakıma Jane’in hayatından flashbackler göreceğiz.

Survive, 6 Nisan 2020’de bizlerle olacak. Dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Terence Maynard, Jennifer Martin ve Laurel Marsden gibi isimlerde bulunuyor.

Yorumlar