Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Game of Thrones 7. Sezon 4. Bölüm Sızdırıldı!

Game of Thrones 7. Sezon 4. Bölüm Sızdırıldı!

PAYLAŞ

Yakın zaman önce sitemizde HBO’nun hacklendiğini duyurmuştuk. 7. Sezon 4. Bölüm ise hacklenmenin üzerinden 2 gün geçtikten sonra internete sızdırıldı.

HBO: ”Bir an evvel olay hakkında araştırmalara başlıyoruz ve yasal yollar ile siber güvenlik firmalarıyla birlikte çalışıyoruz. Veri koruma HBO’da en önemli önceliğe sahiptir ve bulunduğumuz verileri korumak için sorumluluklarımızı ciddiye almaktayız.” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

HBO yönetim kurulu başkanı ise olayı “yıkıcı, rahatsız edici ve hepimiz için huzur bozucu” olarak adlandırdı. Ayrıca olayın “üst düzel liderlik ve olağanüstü teknoloji ekibi ile beraber şirket dışı olan uzmanlar” tarafından ele alındığını da ekledi. Ayrıca hackten kurtulma çalışmasının da “Herkülce bir şey olmadığını” da söyledi.

Hackerlar, özellikle Game of Thrones dizisi dünya çapında ün saldığından beri HBO’nun baş belası olmaya başladı. Her sezon öncesinde çıkan görüntülü spoilerlar, her sezon öncesi internete sızdırılan ve bire bir tutan yazılı senaryolar vs. hiçbir zaman önlenemedi.

Geçmiş yıllarda Entertaiment Weekly, belgelerinde bulunan Game of Thrones’un 2015 yılındaki ilk dört bölümü, dizinin galasından önce sızdırılmıştı. Sadece birkaç hafta önce Comic-Con’da gösterilmek üzere olan “Game of Thrones” römorku YouTube’a sızdırılmıştı.

HBO ve Game of Thrones ekibi ne kadar çabalasa da hackerlar ile her sene belli sorunlar yaşamaya devam ediyor. Hackerların tam olarak hangi belgelere ulaştığı henüz bilinmese de söylenenlere göre, Game of Thrones’un birçok dökümanı ele geçirildiğini önceki haberimizde de söylemiştik.

7. Sezon 4. Bölüm Sızdırıldı

Sonuç beklediğimiz gibi oldu ve Game of Thrones’un 4. bölümü hackerlar tarafından internette yayınlandı. Bölüm çok çok kısa bir süre içerisinde sosyal medya aracılığı ile izleyicilere ulaştı.

Game of Thrones facebook sayfamıza buradan, Game of Thrones facebook grubumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar