Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Game of Thrones’un 7.Sezonu Hakkında Sıcak Haber!

Game of Thrones’un 7.Sezonu Hakkında Sıcak Haber!

PAYLAŞ

Yapımcılar Game of Thrones’un yedinci sezonunun çıkış tarihinin geçmiş sezonlara nazaran daha geç bir tarihte olacağını açıkladı.

Genelde, HBO’da yayınlanan dizinin her sezonu Nisan’da başlardı, ama bu sondan bir önceki sezon için geçerli olmayacak. Ayrıca bu sezonun önceki sezonlardan bir farkı daha olacak, geçmiş sezonlar 10ar bölüm iken 7.sezon 7 bölümden oluşacak.

Digital Spy’ın yaptığı açıklamaya göre dizinin yapımcıları olan David Benioff ve Dan Weiss, yeni sezonun 2017’nin Nisan ayından daha geç tarihlere alındığını söyledi.

Yapımcılar UFC Unfiltered’a verdikleri röportajda “Henüz net bir çıkış tarihimiz yok, ama bu yıl muhtemelen biraz gecikecek” sözlerinde bulundular.

Ayrıca: “Sezonu biraz geç başlatıyoruz çünkü ‘Kış geldi’ ve bunun anlamı şu anki güneşli hava bizim isteklerimizi karşılamıyor.” diyerek neden daha geç tarihlere ertelediklerine açıklık getirdiler.

“Bu yüzden her şeyi biraz ileriye aldık, bu sayede normalde güneşli zamanlarda çekim yaptığımız yerlerde sert, gri bir hava olacak.” diyerek de bizlere bu sezon kışın tüm Westeros’a uğrayacağının ipucunu vermiş oldular.

Bu arada yapımcılar dizinin sekiz sezondan fazla sürmeyeceğinin onayını bir kez daha verdiler. Ayrıca daha kesin olmasa da 8.sezon büyük ihtimalle 6 bölümden oluşacak.

Anlaşılan biz izleyenleri uzun bir kış ve 2 sezonu toplam 13 bölümden oluşacak kısa bir Game of Thrones bekliyor.

Yorumlar