Ana sayfa Game Of Thrones Game Of Thrones’un Son Sezonunun Tekrar Çekilmesi İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

Game Of Thrones’un Son Sezonunun Tekrar Çekilmesi İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

PAYLAŞ

Game of Thrones dizisinin son sezonunun yeniden çekilmesi talebiyle başlatılan kampanyada dün 500 binin üzerinde olan imza sayısı 1 milyon 300 bini aştı.

Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin son bölümlerinin, izleyicilerinin bir kısmı üzerinde yarattığı hayal kırıklığı sonrası, sekizinci sezonun yeniden çekilmesi için internet üzerinden bir imza kampanyası başlatıldı.

Change.org sitesi üzerinden başlatılan imza kampanyası ile son sezonun “becerikli yazarlar tarafından” yeniden senaryoya dökülmesi ve çekilmesi isteniyor.
Bunun bir sebebi olarak hikayenin yaratıcısı olan George R. R. Martin’in son kitabı ‘The Winds of Winter’ ı hala yazım aşamasında olması nedeniyle, senaristler diziyi kendi hayal güçleri ile sonlandırıyor. Son sezonun beklentilerini karşılayamadığını düşünen hayranlar, senaristleri beceriksizlikle suçlayıp, dizinin yetenekli senaristler tarafından yeniden çekilmesi gerektiğini söylüyorlar.

Game Of Thrones serisinin IMDB oylarına baktığımız zaman son sezonun oyları bir hayli düşük. Her ne kadar senaristler ve oyuncular diziyi güzel bulsalar da önemli olan izleyicinin kendi yorumu olduğunu hatırlatmakta fayda var.