Ana sayfa Star Wars Game of Thrones’un Yaratıcıları Yeni Star Wars Filmleri Yazacak!

Game of Thrones’un Yaratıcıları Yeni Star Wars Filmleri Yazacak!

PAYLAŞ

GAME OF THRONES’UN YARATICILARI DAVID BENIOFF VE D.B. WEISS YENİ BİR STAR WARS FİLM SERİSİNE İMZA ATACAKLAR!

Starwars.com sitesinden aldığımız habere göre David Benioff ve D.B. Weiss, Winterfell’den çok çok uzak bir galaksiye doğru yola çıkıyor. Bugün yapılan duyuruya göre Emmy Ödüllü dizi Game of Thrones’un yaratıcıları Benioff ve Weiss yepyeni bir Star Wars serisinin yazarlığını ve yapımcılığını üstlenecekler.

Bu yeni filmler, Skywalker Saga ile Rian Johnson’ın yapımcılığındaki yeni üçlemenin her ikisinden de farklı olacak. Lucasfilm’in başkanı Kathleen Kennedy “Dan ve David bugünün en iyi hikayecilerinden” diyor. “Kompleks karakterleri ele alışları, öykünün derinliği ve mitolojik zenginlikler ile Star Wars’u kesinlikle heyecanlı bulduğum bir yola sokacaklar.”

“1977 yazında çok çok uzak bir galaksiye gittik ve o zamandan beri de hayal ediyoruz.” diyor Benioff ve Weiss. “Bu fırsat nedeniyle onur duyduk, sorumluluk nedeniyle biraz da korktuk ve Game of Thrones’un son sezonunun tamamlanır tamamlanmaz başlamak için heyecanlıyız.” Bu yeni filmler için çıkış tarihi verilmedi ve çok şükür Lucasfilm’in etrafında hiç Akgezen görülmedi.

İkili yeni filmleri hem yazacak hem de yapımcılığını üstlenecekler. Yani bu filmler onlardan sorulacak.

Görünüşe göre Star Wars filmlerinin ardı arkası kesilmeyecek

Yorumlar