Ana sayfa Star Wars Filmler Gelecek Star Wars Filmleri

Gelecek Star Wars Filmleri

PAYLAŞ

Disney tarafından alınmadan önce sinemada yeni bir Star Wars filmini izlemek bizim için tamamen hayaldi. Star Wars Güç Uyanıyor ile başarı yakalayan Disney, geçtiğimiz yıl Star Wars filmlerinin sonsuz olacağını açıklamıştı. Yani uçsuz bucaksız bir film takvimi bizi bekliyor. Gelin bilinen takvime beraber bakalım.

En yakınımızdaki film ile başlayalım.

ROGUE ONE

rogueone

16 Aralık 2016’da vizyona girecek olan film 4. filmin hemen öncesini anlatacak. Hatta son 10 dakikasının 4. filmin ilk 10 dakikası olacağı söyleniyor. Öncelikle Star Wars’ın ışın kılıcından uzak bu yapımı, Star Wars hayranlarının içinde merak uyandırıyor. Konu olarak, Death Star planlarının çalınışını anlatacak.

 

STAR WARS BÖLÜM 8

starwarsepisode8

15 Aralık 2017’de vizyona girecek film, Güç Uyanıyor’un devamı olacak. İsim olarak kesin bir şey yayınlanmaz iken, bir sürü teori, sızdırıldığı iddia edilen bilgiler ile sosyal medyayı kavuruyor. Henüz bir fragman bile yayınlanmadı. Güç Uyanıyor ile iyi bir gişe yakalayan Disney, bu devamlılığı sağlayabilecek mi? Bunu bize zaman gösterecek.

GENÇ HAN SOLO FİLMİ

younghansolo

25 Mayıs 2018 vizyon tarihi görünen film, Han Solo’nun gençliğini konu alacak. Filmde Han Solo ile Chewbacca’nın tanışmasının anlatılması bekleniyor.

 

STAR WARS BÖLÜM 9

starwarsepisode9

2019 yılında çıkacak olan film, Güç Uyanıyor ve Bölüm 8’in devamı olacak. Ayrıca bu film Disney’in ilk üçlemesinin son filmi olduğu için kafamızdaki tüm soruları cevaplayacak ve Disney bu işi yapabildi, yapamadı diyebilmemizi sağlayacak.

BOBA FETT FİLMİ

bobafettmovie

2020 yılında çıkması beklenen film, Boba Fett’i anlatacak. EU’nun en büyük kelle avcılarından Boba Fett, yeni evrende ne tür maceralara atılacak? Merakla bekliyoruz.

Yorumlar