Ana sayfa Game Of Thrones G.R.R Martin George R.R. Martin “Skin Trade” ile izleyicinin karşısına çıkıyor

George R.R. Martin “Skin Trade” ile izleyicinin karşısına çıkıyor

PAYLAŞ

George R.R. Martin kendi romanından uyarlanan “Deri Ticareti/Skin Trade” dramasını Cinemax’ta çekmeye başlayacak.

Cinemax, George R.R. Martin’in sıra dışı “kurtadam” romanı olan “Skin Trade” adlı romanın haklarını, Game of Thrones’ın yazarının yönetmeni olacağı bir proje için satın aldı.Kalinda Vasquez(Once Upon A Time) tarafından yapılacak Skin Trade isimli drama,aslında bir kurtadam olan (icra memuru ?) Willie Flambeaux ve yozlaşmış endüstriyel şehirlerinde işlenen korkunç cinayetlerin arkasındaki karanlık gerçeği keşfeden özel dedektif arkadaşı Randi Wade üzerine yoğunlaşacak.

Martin ve Vasquez, şu anda yapım aşamasında olan projeyi, Martin’in menajeri, Vince Gerardis ve aynı zamanda Paul Sansone, Rich Angell, Mark B. Newbauer ve Lizandra Cruz ile birlikte yürütüyor.

 

theskintrade_zps92edf12f

Martin dün gece bloguna “Hep Willie Flambeaux ve Randi Wade’ı konu alan bir TV dizisi (belki de bir film) düşünmüşümdür.” diye yazdı.”90’ların başındaki talihsiz ABC dizim Doorways’in hikayesini bilenler, aslında Skin Trade’i 1991 yılında Los Angels’a bir kaç toplantı için uçtuğum sırada satmaya çalıştığımı bile hatırlayabilirler. Bu yüzden onlarca yıl gerideyiz…”

Bir kaç yıl önce, Newbauer’ın sahibi olduğu Mike The Pikes Prodüksyonları romanın haklarına erişti ve film olarak geliştirmeye çalıştılar.

Blogdaki gönderisinde, Martin Skin Change’in “aşamalı ve kompleks” yayım sürecinden bahsetti.”Aslında Stephen King ve Dan Simmons’ın da katkılarıyla ortaya çıkan Dark Harvest’in prestijli yıllık korku antolojisinin beşinci bölümü olan Night Vision 5 için yazılmıştı.” yazdı Martin. “Roman çok iyi tepkiler aldı ve yılın Dünya Fantezi Ödülü’nü almaya kadar gitti.

Martin, yardımcı yönetmenliğini yaptığı GoT ile Emmy’nin en iyi drama dizisi ödülünü elde etti.GoT bir yılda 12 ödül alarak Emmy rekorunu kırdı.Skin Trade, HBO ve Martin arasında iki yıllık bir geliştirme süreci anlaşması kapsamında.Martin bundan önce HBO’yla, Michael Cassutt’ın yazarlığını yaptığı Captain Cosmos dizisini yaptığını açıklamıştı.

Star Trek karakterinden sonra isim verilen Vasquez, ABC’nin perimasalı draması olan Once Upon A Time ile yardımcı yönetmenliğinin 3. dönemini doldurdu. Bundan öncesinde ise Prison Break, Human Target ve Nikita’da görev almıştı.

Yorumlar