Ana sayfa Oyunlar Witcher Geralt Oyun Alemine Geri Dönüyor!

Witcher Geralt Oyun Alemine Geri Dönüyor!

PAYLAŞ

Efsanevi Witcher Geralt, oyun sahnelerine yeniden dönüyor. The Witcher 3’ün bitimiyle beraber birçok kişi yeni bir Witcher oyununun gelmeyeceğini ve doğal olarak Geralt’ı artık görmeyeceğimizi tahmin ediyordu, Geralt’ın hikayesi bitmişti. Fakat yanlış duymadınız, Geralt’ı yeniden göreceğiz!

SoulCalibur VI’dan görüntüler

Çelik ve gümüş ile kuşanmış Geralt, yoluna çıkan herkesi indirmeye devam edecek, Geralt bu dünyaya nasıl geçti tam olarak bilmiyoruz ancak kendisine yeni düşmanlar edindiği ve savaşmak için bolca fırsatı olduğu belli. İşte Rivyalı Geralt, SoulCalibur VI sahnesine adımlarını atıyor!

SoulCalibur VI’dan görüntüler

Bu oyunda Geralt’ın gümüş ve çelik kılıcının yanında Aard’dan Igni’ye tüm işaretleri de var. Doğru anı kollayıp düşmanın açığını yakalayarak doğru işaret yapıldığında ciddi hasarlar verilecek. Böylece Geralt birçok farklı stratejiler ile dövüş stillerine sahip olacak. Ayrıca Kaer Morhen haritası da oyuna eklenecek.

SoulCalibur VI’dan görüntüler

Geralt, SoulCalibur VI oyununun silah tabanlı sistemine açıkça doğal bir uyum gösterdi ve yapım ekipleri oldukça yoğun çalışarak büyük emek gösterdiler, tüm güçleri kusursuzca dengelendi, böylece Geralt karakteri oyuna eklendi. SoulCalibur VI, bu yıl (2018) PlayStation 4’e çıktığında hem SoulCalibur hem de Witcher hayranları Rivyalı Geralt’ı yeniden görmekten memnuniyet duyacaklar. Şimdi tek yapılması gereken beklemek.

SoulCalibur VI’dan görüntüler

Haberi vermişken fragman niyetine SoulCalibur VI karakteri Geralt için hazırlanmış şu videoyu da buraya bırakayım;

Okuduğunuz için teşekkürler, sonraki yazılarda görüşmek üzere…

Yorumlar