Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Ghost of Tsushima Çevrimiçi Oyun Haline Geliyor!

Ghost of Tsushima Çevrimiçi Oyun Haline Geliyor!

PAYLAŞ

Sony, 2020 sonbaharında PlayStation 4’e çıkacak Ghost of Tsushima sahipleri için ücretsiz yeni bir çevrimiçi co-op çok oyunculu mod olan Ghost of Tsushima: Legends’ı duyurdu.

Sucker Punch’ın kıdemli oyun yapımcısı Darren Bridges, PlayStation Blog’daki bir gönderide “Efsaneler tamamen yeni bir deneyim” diye yazdı. “Bu, Jin’i veya yoldaşlarını yolculuğundan takip etmeyen, bunun yerine Tsushima halkı tarafından anlatılan hikayelerde efsaneler olarak inşa edilen dört savaşçıya odaklanan ayrı bir mod.”

Ghost of Tsushima: Legends açıklandı! Macera çoklu oyuncu moduyla ...

“Ghost of Tsushima’nın tek oyunculu kampanyası, açık bir dünyaya ve adanın doğal güzelliğini keşfetmeye odaklanıyor”

“Legends’ı yalnızca işbirliğine dayalı bir oyun deneyimi olacak şekilde tasarladık. Arkadaşlarınızla veya çevrimiçi eşleştirme yoluyla ortaklık kurabilecek ve 2-4 oyuncudan oluşan gruplar halinde Legends oynayabileceksiniz. Her oyuncu dört farklı karakter sınıfından birini seçebilir: Samuray, Avcı, Ronin veya Suikastçı. Her sınıfın gelecekte ortaya çıkaracağımız benzersiz avantajları ve yetenekleri vardır.” dedi.

Dört oyuncuyla, doğaüstü yeteneklere sahip yeni Oni düşmanları da dahil olmak üzere, Tsushima’nın sunduğu en zorlu düşman gruplarıyla savaşan hayatta kalma görevlerini üstlenebileceksiniz. Ghost of Tsushima: Legends’ta çevrimiçi oyun için internet bağlantısı ve aktif PS Plus üyeliği gerektiğini belirtmemiz gerekir. Bridges, Sucker Punch’ın karakter sınıflarıyla ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere Legends hakkında daha fazla paylaşım yapacağını söyledi.

Sony’nin blog gönderisinde yalnızca PS4’ten bahsediliyor, ancak hayranlar şimdiden Ghost of Tsushima: Legends’ın 2020’nin ilerleyen aylarında piyasaya sürüldüğünde PlayStation 5’te de oynanabileceğini düşünüyor.

Yorumlar