Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar GreedFall: Daha Yakından Tanıyalım!

GreedFall: Daha Yakından Tanıyalım!

PAYLAŞ

17.Yüzyıl içerisinde geçmesi hedeflenen Fransız yapımcıların elinden çıkacak oyun Greedfall’ı daha yakından tanıyalım!

Oyundaki ana karakterimizden bir kare!

Geçtiğimiz yıllarda Fransa’nın ünlü oyun stüdyolarından Spider Studios‘un üstünde çalışmaya başladığı oyun Greedfall giderek ününe ün katmaya devam ediyor.

Oyunu teması ve hikayesi ile yaptıkları oyunlardan ayrı tuttuklarını sürekli açıklayan yapımcı firma, oyuncuları oyunu sıkılmadan oynayabilecekleri konusunda garantilerini de veriyor.

Lafı fazla uzatmadan dilerseniz sizinle GreedFall‘ın hikayesini ve içeriklerini daha yakından tanıyalım!

Ada kasabasının içindeki büyülü yaratıkların en büyüğü.

17.Yüzyıl diliminde GreedFall isimli bir adada başlayacağımız oyunda çeşitli suçluların ve büyülü yaratıkların altında kalan ada kasabasını koruyan kişi olacağız.

Koruyan kişi dediysek tabi bu olaydan öncesinde saldırı altında kalan ada kasabası halkı bir ekip ile kendilerini koruyordu. Bu ekibin içerisinde ana karakterimizi de göreceğiz hem de suçlulardan ve büyülü yaratıklardan kendimizi ve ada kasabasını koruyacağız.

Diğer tanıtımını yaptığımız oyunlardan bazıları gibi seçme işlemine olanak verecek olan oyunumuzda, seçimler bütün olayları ve olacak şeyleri etkileyecek durumda olacak. Bir karar ile bütün bir kabilenin hayatını ve yaşayacaklarını olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilecek iken diğer yandan kasabanın gelecekte veya o an içerisindeki kaderini siz o vereceğiniz olumlu veya olumsuz seçimler ile belirleyeceksiniz.

Oyundaki profesyonel suçlu karakterlerden bir tanesi.

Oyun hikayesi açıklanan hikayelere ve yapımcı firmanın verdiği detaylara göre bu kadar. Sırada az ve öz de olsa verilen oyunun oyun içi teknik detayları var.

İlk başta detayları vermeden önce oyunda RPG elementinin aşırı derecede fazla yoğun kullanılacağını hatırlatmakta yarar var. Hikaye konusunda genişlik sunan oyunumuzun hikaye açısından görünmeyen kısmı umarız ki görünen kısmından daha da sağlamdır.

Oyun içerisinde 17.yüzyıl oyunlarından tanıdığımız ve olmazsa olmazımız kılıç, kalkan, tek atışlık tüfek vb. çeşitli silahlar oyun içerisinde yer alacak.

Bunun dışında verilen detaylara göre oyunu 3.şahıs bakış açısından oynayacağımız ve bu açıdan oynandığına değecek grafik detayları da oyuna eklenmiş durumda, yani en azından Spider Studios öyle diyor.

Oyunun yayınlanan Teaser Trailer‘ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

GreedFall, 2018 yılında PC, PlayStation 4 ve XBOX One için satışa sunulacak.

 

Yorumlar