Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar GTA 6 için ilk ipuçları bir araya geldi!

GTA 6 için ilk ipuçları bir araya geldi!

PAYLAŞ
GTA 6

GTA 6 için ilk ipuçları ortaya çıktı!

GTA 6 hakkında ilk detaylar ortaya çıkıyor. Rockstar Games‘in en değerli oyun serisi olan Grand Theft Auto‘nun 6. oyununa dair ilk ipucu ortaya çıktı.

NeoGaf forumlarına sızan bilgiye göre; Tim Neff adlı aktörün CV‘sinin ve portfolyosunun yer aldığı sitede, kendisinin Grand Theft Auto 6 ve Red Dead Redemption 2 üzerinde Motion Capture üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Ufuklarda bir GTA 6 görüyoruz!

Bahsi geçen CV.

Haber Neff tarafından yalanlandı ve site güncellendi!

Bu olayın ardından PCGamesN bu işin üstüne düştü ve Tim Neff ile iletişime geçti.

Neff yaptığı açıklamada ise haberin sahte olduğunu belirterek o sayfanın ve portfolyonun kendisine ait olmadığını belirtti. Seneler önce sadece Grand Theft Auto V‘te yer aldığını belirtti.

Bunun yanı sıra duyurusu yapılan Red Dead Redemption 2 hakkında olup olmadığını da dile getirmedi. Sözlerini ise özür dileyerek ve trollendiğini belirterek bitirdi.

Grand Theft Auto 5 benzer şekilde ortaya çıkmıştı!

2011 senesi boyunca da birçok aktör benzer şekilde Grand Theft Auto V‘te yer aldığını belirten CV‘ler ile oyun basınında yer almıştı ve hepsi de aslında oraya Grand Theft Auto IV yazacaklarını fakat yanlışlıkla Grand Theft Auto V yazdıklarını belirtmişti.

02 Aralık 2011 senesinde bir tanıtım videosu ile duyurulan oyun, 2013senesinin sonlarına doğru piyasadaki yerini almıştı ve bu isimler GTA V‘in credits bölümünde de yer alıyordu.

Bu sefer ise Grand Theft Auto VI yazmak yerine açık açık Grand Theft Auto 6 yazıldığı ortada. Yani benzer yazım hatası da olmuyor.

GTA 6

 

Yorumlar