Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar H1Z1 Ücretsiz Oldu!

H1Z1 Ücretsiz Oldu!

PAYLAŞ

Daybreak Game Company yapımı, popüler hayatta kalma oyunu olan H1Z1, bugünden sonra tamamen ücretsiz hale geldi! 

15 Ocak 2015 tarihinde piyasaya sürülen popüler hayatta kalma oyunu H1Z1, 3 yıllık erken erişim sürecinin ardından 28 Şubat tarihinde tam sürümüyle 31 TL’ye piyasada yerini bulmuştu. Auto Royale ve Battle Royale modlarını da yanında hediye eden yapım, dün itibariyle ücretsiz oldu.

Yapım ekibi, oyunu, daha fazla kitleye ulaşmak ve E-spor dalında daha fazla büyümek için ücretsiz yaptığını belirtti. E-spor piyasasında da güçlü bir yer edinmek isteyen H1Z1, Pro League adında yeni bir e-spor ligini ortaya çıkardı. Cloud9, CLG, TSM, Echo Fox gibi 15 farklı takımın yer alacağı ligin ilk karşılaşması 21 Nisan’da Las Vegas’ta gerçekleştirilecek.

Ekip, oyunu önceden parayla alan oyuncuları da mağdur durumda bırakmıyor. Oyuncular, Steam politikası gereği oyuna verdiği parayı iade olarak alabilecekken aynı zamanda oyun için “teşekkür paketi” hediye edecek. Bu paketin içeriğinde ise;

  • Gasrunner Hoodie
  • Bloom Survivor T-Shirt
  • Splinter Camo ARV
  • 10 Victory Crates
  • 10,000 Skulls

ödülleri bulunuyor. Ayrıca Fortnite ve PUBG gibi başarılı yapımlarla rekabet içinde olan yapımdaki, oyun-içi satımlarının oyuna hiçbir etkisi olmamakla beraber, yalnızca kozmetik ürünler olduğunu da belirterek, H1Z1’i tebrik ediyoruz. Umarız bu hareketle, daha fazla oyuncu elde ederler.

 

 

 

Yorumlar