Ana sayfa Haberler Haftanın Steam İndirimleri

Haftanın Steam İndirimleri

PAYLAŞ

BU HAFTANIN AKIL ALAN İNDİRİMLERİNDE GTA V, VAMPYR GİBİ BÜYÜK İSİMLER VAR.

 

Her hafta olduğu gibi Steam yine indirimleriyle biz mütevazi hayatlar süren oyuncuların yüreklerine su serpmeye devam ediyor. Bu haftanın isimleri arasında ise yeni ve eski ağır toplar bulunuyor. Haftanın indirim raporu için lütfen alıcılarınızı ayarlayın ve imlecinizi yavaş yavaş aşağıya kaydırın.

Son dönemlerin oldukça ilgi çeken oyunlarından biri olan Vampyr, %25 indirimle 180 TL’den 135 TL’ye inmiş durumda. İlginç ve oldukça karanlık atmosferi ile yaz indirimlerini kaçıranlar için güzel bir alternatif olabilir.

GENE Mİ SEN BE ADAM!?

Diğer dikkat çeken isim ise artık Özel Fırsatlar ve Çok Satanlar sekmesine kazık çakmış Grand Theft Auto V. Şu an için Steam’de %34 gibi küsüratlı sallanmış bir indirimle 111,54 TL’ndan satışta. Kaçıranlar veya arkadaşlarına hediye almak isteyen yüce gönüllüleri bekliyor.

Kişisel favorilerimden olan Supergiant firmasının tatlı mı tatlı ve bir o kadar da eğlence vaad eden oyunları Bastion, Pyre ve Transistor da %80 indirime girmiş durumda. Öncelikleriniz arasında daha önce yer bulamamış olsa da, üç oyun da tecrübe edilmesi gereken bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Efsanevi Commandos serisinin tüm klasik oyunları da Steamde %89-90 arasında değişen indirimlerle oyuncuları bekliyor.

STEAM ŞANTİYESİ

Muhtelif inşa oyunlarını sevenler içinse Medieval Engineer ve Space Engineer paket halinde ve ayrı ayrı indirime girmiş bulunuyor. Her ikisi de %50 indirim ile yirmi liranın altında bir fiyattan satışta. Bunlara ek olarak “Medieval falan bana gelmez. Uzay olsun, bizim olsun” diyenler için bir %50 indirim de Kerbal Space Program’dan!

Bir diğer alternatif ise şu sıralar büyük güncelleme ve yamalarla kendini topladığı (!) iddia edilen No Man’s Sky. Yakında gelecek olan ücretsiz NEXT güncellemesi ile büyük oranda sorunlarının giderileceği ve yapım aşamasında vaad edilenleri gerçekleştirileceği söylenen No Man’s Sky’a bir şans daha vermek istiyorsanız, şu and Steam’den %50 indirimle 75 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan, hemen ilginizi çekebilecek olan diğer oyunları ve indirimdeki fiyatlarını da yazalım:

Brother: A Tale of Two Sons – “%80” 4.50 TL

The Sims 3 – “%85” 8.85 TL

Attack on Titan 2 – “%30” 64.40 TL

Attack on Titan: Wings of Freedom – “%50” 44.50 TL

Car Mechanic Simulator 2018 – “%35” 20.15 TL

Hacknet – “%80” 3.70 TL

Child of Light – “%66” 18.01 TL

Mad Games Tycoon – “%50” 12.00 TL

 

Yorumlar