Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Yeni Bir Harry Potter Oyunu İçin Hazır Mısınız?

Yeni Bir Harry Potter Oyunu İçin Hazır Mısınız?

PAYLAŞ

Dün Warner Bros aracılığıyla yapılan duyuruya göre bizi Büyücü Dünyasına götürmek için gelecek bir Harry Potter oyunu var!

Henüz çıkış tarihi duyurulmamış olan “Harry Potter: Wizards Unite” oyunu teknolojinin tüm verimliliğini kullanarak geliyor. Arttırılmış Gerçeklik teknolojisini kullanacak olan oyun, biz muggleların da büyücü dünyasını büyücülerin gözüyle görmesine imkan tanıyacak.

Oyunu oynarken dışarıya çıkmanız, telefonunuz vasıtasıyla etrafınızı keşfetmeniz gerekiyor. Bu keşifler sırasında çevrenizde bulunan sihirli yaratıkları arayabileceksiniz. Ayrıca Büyücü Dünyasının ikonik büyüklerine sokağınızda rastlamanız işten bile değil! Bu fantastik özelliklerin yanısıra, büyü yapabilecek, gizemli sanat eserleri bulacak ve kendi büyücü kariyerinizi inşa edebileceksiniz. Evet, yıllardır hayallerinizde bunun gibi bir şey vardı, biliyoruz.

Warner Bros. ve Niantica Inc. birlikteliği ile mobil platformda bize sunulacak olan Harry Potter: Wizards Unite hakkında detaylı bilgiler 2018’de gelecek.

Yorumlar