Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi Hayranları Büyük Bir Kampanya Başlattı!

Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi Hayranları Büyük Bir Kampanya Başlattı!

PAYLAŞ

2000’li yılların başlangıcında EA Games iki başarılı oyunla oyuncuların kalbini fethetmişti görünen o ki hayranlar o heyecana tekrar dönmek istiyorlar.

EA Games’in yapımını üstlendiği 2002 yılında çıkan The Lord of the Rings: The Two Towers ve The Lord of the Rings: Return of the King oyunları, birçok eleştirmenden ve oyunculardan olumlu eleştiriler alarak filmlerden uyarlanmış oyunların başarı gösterebileceğini bizlere sunmuştu.

Oyunların lisansı Warner Bros.’a geçtikten sonra çıkan Yüzüklerin Efendisi Oyunları, EA Games’in çıkardığı oyunlar kadar ilgi göremedi. EA Games’in başarısının altında kaldı ve oyuncuların ilgisini çekemedi.

Hayranlardan EA Games’e Mesaj

Hayranlar iki sene önce EA ve Vivendi tarafından çıkarılan Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter oyunlarının tekrar lisansları almaları için dilekçe verdiler. Bu dilekçeyle hayranlar yaklaşık olarak 8 bin imza topladılar ve dilekçelerinde şu açıklamayı yazdılar:

“ Electronic Arts, geçtiğimiz 10 yılda Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi markasının temelinde oyunlar yapmak ve yayınlamak için Time Warner ile anlaşmalar yaptı. Ama EA tarafından yapılan Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter oyunlarının lisansları, yıllar önce sona erdiği için EA oyunları tekrar yayınlayamıyor . Eğer Warner Bros., EA ile tekrardan lisans anlaşması yapabilir ise eskiden çıkardığı Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi oyunları tekrar yayınlanabilir.Bu sayede Büyücülük Dünyası ve Orta Dünya hayranlarını sevindirecek bir haber gelebilir.”

Günümüzde EA, oyuncuların en sevdiği şirketlerden birisi arasında olmasa bile Star Wars Jedi: Fallen Order ile tek kişilik hikayelerde de başarılı olabileceğini gösterdi. Siz de lisansı yeniden EA alsın istiyorsanız kampanyayı imzalamayı unutmayın.

Yorumlar