Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Her Oyuncunun Mutlaka Oynaması Gereken 10 Oyun!

Her Oyuncunun Mutlaka Oynaması Gereken 10 Oyun!

PAYLAŞ

Her oyuncunun oynaması gereken, muhteşem ve iz bırakan oyunları sizler için derledim 🙂 Keyifli okumalar!

  1.  Call of Duty 2

Call of Duty 2, birinci şahıs nişancı tarzında bir video oyunudur. II. Dünya Savaşını konu alır. Gerçeğe yakın savaş efektleri ve oynanabilirliği ile dikkatleri çeker.

      2.   The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt, muhteşem bir görsel evrende geçen, anlamlı seçimler ve onların etkili sonuçlarıyla dolu öykü temelli, açık dünya rol yapma oyunudur.

3. Elder Scrolls: Skyrim

Çok uzun yıllar geçmesine rağmen çılgınca modlanıp yüzlerce, binlerce saat oynanan bir oyun olduğundan dolayı bu ününün de boş olmadığını rahatlıkla çıkartabiliyoruz.

                 

4. God of War

İskandinav mitolojisinin yabani ormanları, dağları ve diyarlarında geçer kendi yaratıkları, canavarları ve tanrıları olan tehlikeli ve tamamen farklı bir diyara adım atmaya hazır olun.

  5. Half Life Serisi

Half-Life, Valve tarafından geliştirilen, birinci şahıs nişancı türü bilim kurgu video oyun serisidir.

6. BioShock

BioShock, daha önce hiç görmediğiniz silahlar ve taktiklerle donatılmış olan, bugüne kadar oynadıklarınızdan oldukça farklı bir nişancı oyunudur.

7.  Batman Arkham City

Arkham city, açık dünya oyunlarına göre ufak bir oyun dünyasına sahip olsa da, sahip olduğu harika manzara bunu pek hissettirmiyor.

8. Resident Evil 4

Efsanevi üçüncü şahıs aksiyon oyunu tarzında heyecan dolu bir hikaye yer alıyor.

        9. Max Payne Serisi

Oyun, kasvetli bir hava içinde, pek de tekin olmayan New York şehrinin sokaklarında yaşadığı olaylardan ızdırap çeken bir polisin iç ve dış dünyasında ki çatışmalarını yansıtmaktadır.

10. Empire: Total War

Gerçek zamanlı strateji ve Sıra tabanlı strateji oyunu. Strateji sevdalılarına kesinlikle sonuna kadar tavsiye ediyorum.

Mutlaka bu listeye ek oyunlarda mevcuttur. Bir sonra ki serimizde bu oyunları da listeye ekleyeceğimden emin olabilirsiniz. 🙂

 

Yorumlar