Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Kırk Yıl Düşünsek Aklımıza Gelmeyecek Spoiler Haberi!

Kırk Yıl Düşünsek Aklımıza Gelmeyecek Spoiler Haberi!

PAYLAŞ

Her zamanki gibi spoiler uyarımızı yapalım;

 

SPOILER

 

Fantazya.net spoiler haberlerini takip eden çoğu okuyucumuzun bildiği gibi Tyrell’ler ile Lannisterlar arasında bitmek bilmeyen bir savaş başlamıştı. Hatta savaşların videolarını bile paylaşmıştık. Ancak az önce elimize geçen spoiler haberi resmen beyin yakacak nitelikte.

 

Olayları anlatmadan önce sitemizde paylaştığımız onca spoiler haberinin boşa gittiğini düşünmenizi istemiyorum, zira hepsi de gerçekleşmiş olacak şeyler.  Ancak şu an göreceğiniz görüntüleri nasıl savunabilirim ben de bilmiyorum, bu senaristleri anlamak her sezon zorlaşıyor.

 

Birazdan görüntülerde de görebileceğiniz gibi Jaime ile Randyll Tarly açık açık ittifak olmuş. Randyll Tarly gibi sadık bir adam Tyrelller’e ihanet etmeyi başarabilmiş. Avcı motifli Tarly hanesinin sembolü  ve Aslan motifli Lannister hanesinin sembolü kalkanlar taşıyan askerler yan yana durmuş, muhtemelen karşılarında dothraki ordusu olacak. Tamı tamına 4 kez birbirleriyle mücadeleye girdikleri halde Tarly ile Lannister hanesi ne oldu da ittifak olmayı başardı anlamak zor doğrusu.

 

Ben sizleri görüntülerle baş başa bırakayım;

 

1-8

2-8

3-3-caceres-malpartida-barrueco-de-arriba-26

3-3-caceres-malpartida-barrueco-de-arriba-27

 

Yorumlar