Ana sayfa Animeler High School DxD

High School DxD

PAYLAŞ

High School DxD

İlk ecchi tanıtımımızı da High School DxD ile yapalım, kendisini aynı zamanda ilk animemdir. Klasik bir liseli ecchi animesi gibi gelebilir, ama 3 sezon devam etmiş light novel’i de çıkmaya devam ediyor bildiğim kadarıyla. Ayrıca yeni sezonu da duyuruldu. Ecchi seven biriyseniz zaten büyük ihtimal izlemişsinizdir ama biz yine de bir tanıtım yapalım.

Baş karakterimiz Hyoudou Issei’nin tek dileği kendi haremini kurmaktır. Bunun için 2 arkadaşı ile beraber önceden kız lisesi olan bir liseye bile kayıt olmuşlardır ama 3’ü de kız konusunda son derece şanssızdır.

Issei bir gün eve dönerken birden bir kızdan çıkma teklifi alır ama ilk randevularında kız Issei’yi ölümcül bir şekilde yaralar. Tam ölecek iken Gremory ailesinin varisi Rias Gremory tarafından kurtarılır ve şeytan olarak tekrar diriltilir. Issei daha ne olduğunu anlayamadan kendini şeytanlar, melekler ve düşmüş melekler savaşının ortasında bulur. Lakin savaşta büyük rol oynayacaktır.

high-school-dxd-review-1

İlk başta öldülürmesinin nedeni de gücünün potansiyelidir zaten ama işler istenilen gibi gitmemiş ve şeytanların safına katılmıştır.

c17419928df5fe51f698926c7641b177

Issei çok şanssız olduğunu düşünse de harem hayalinin tam ortasındadır aslında.

Yorumlar