Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar HITMAN™ Yeni İçeriklerini Ve Çıkış Tarihini Duyurdu!

HITMAN™ Yeni İçeriklerini Ve Çıkış Tarihini Duyurdu!

PAYLAŞ

İlk duyurulduğunda olay yaratmayı başaran ve 2016’nın gözde oyunlarından olan HITMAN™’in yeni içerikleri ve paylaşım tarihleri yayınlandı!

Yeni içerikler ile oyunun daha eğlenceli bir hale getirilmesi hedefleniyor.

Io Interactive tarafından HITMAN™ için Ağustos ayında yapılan bir açıklamada “Oyuna yakın zamanda yeni ve güzel içerikler eklenecek” sinyalleri verilmişti.

Geçtiğimiz günlerde Io Interactive yeni içerikleri nihayet duyurdu. Oyuncuları etrafına toplamayı bu haber ile yeniden başaran geliştirme ekibi güzel içerikler ile karşımıza çıkacak gibi duruyor.

8 Aralık 2015 tarihinde PC, PlayStation 4 ve XBOX One için satışa sunulan oyunun 1.sezondaki senaryo içeriği harici diğer içerikler oyun içerisinde gereksiz olarak görülmüştü ama geliştirici ekip bu şikayetlerden sonra boş durmayarak yeni içerikler üretmeye devam ediyor. Dilerseniz içerikleri görelim.

Io Interactive’in yayınladığı yeni içerikler ve tarihleri.

Resimde görmüş olduğunuz etkinlikler oyuna yeni eklenecek etkinlikler bunları incelemeden önce kısa bir dipnot ta bulunmak istiyoruz. Bu içerikler kesinlikle 2.sezon ile bağlantılı olmayacak yani ekip 2.sezon senaryolarını henüz yayınlamıyor.

10 adet yeni “Contract” eklenecek olan oyun farklı bölgelerde yeni kişilikleri göreceğimizin fakat 2.sezon ile bağlantısının olmayacağının sinyalleri de böylece verilmiş oluyor.

Bunun dışında yeni eklenecek olan oyun içeriğimiz ise “Master Scarecrow” olacak. Bu içeriğin özelliği içerisinde barındırdığı 5 özel ve aşırı zorlu görevleri tamamlamak ve bunları geçmek. Bu görevleri geçen oyunculara oyun içerisinde çok özel 1 eşya verilecek ve oyun içerisinde kullanma imkanı da sağlanacak.

En güzel sürprizi sizler için sona saklamak istedik 😉 Io Interactive bu içeriklerin çıkış tarihini 13 Ekim 2017 olarak belirledi.

 

Yorumlar