Ana sayfa Dizi / Film Hızlı ve Öfkeli 9 İlk Fragman Yayınlandı!

Hızlı ve Öfkeli 9 İlk Fragman Yayınlandı!

PAYLAŞ

Heyecanla beklediğimiz Hızlı ve Öfkeli 9‘dan ilk fragman geldi. Yeni isimleri de göreceğimiz filmde tanıdık birisini görmek sizleri şaşırtacak.

Hızlı ve Öfkeli ailesi, “Hızlı ve Öfkeli” serisinin dokuzuncu filmi olan Universal Pictures’ın yapımcısı olduğu “F9” un ilk fragmanında bir araya geldi. Hızlı ve Öfkeli ailesini ekranlarda görmemizin üzerinden birkaç yıl geçti. Paul Walker’ın ölümünün ardından 2017 yılında The Fate of the Furious ile ekranlara dönüş yapmışlardı.

F9 fragmanında Hızlı ve Öfkeli 9 hakkında tamamıyla bilgi sahibi olamasak da birkaç bilgi ediniyoruz. Bu bilgilerden bazıları Dominic Toretto‘nun(Vin Diesel) baba olduğu ve oğlunu yatağa yatırırken Letty,(Michelle Rodriguez) ikisinin yanına gelip Dominic Toretto’nun ona verdiği kolyeyi oğlu Brian’a veriyor.

Letty‘nin kolyeyi oğluna verirken ” Seni olacaklardan koruması için ” dediği cümleden dolayı yeni aksiyonların yaşanacağını anlayabiliriz. Yazımızın başında şaşıracağınız bir isim olduğunu söylemiştik. Fragmanın sonuna yaklaştığımızda o sürpriz isim karşımıza çıkıyor.

Geri Dönüş

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Drift‘te arabasının yanmasıyla ölen Han(Sung Kang)  fragmanın finalinde kendisini gösteriyor. Tüm bu zaman boyunca nerede olduğu, nasıl kurtulduğu bilinmese de bu film sayesinde başından geçenleri biraz öğrenebiliriz belki.

Hız ve aksiyonun bol olduğu serinin bu filminde Dominic Torretto geçmişiyle yüzleşecek ve bir diğer olay ise WWE sayesinde bilinen John Cena, Dominic Torretto’nun kardeşi Jacob rolüyle filmde yer alacak.

Jacob (John Cena) karakteri kardeşini kıskanan, ondan daha hızlı, daha güçlü, daha akıllı olmaya çabalayan hırsız, suikastçi ve performansı yüksek bir sürücü olarak filmlerde yer alıyor. Serinin sekizinci filminde gördüğümüz ve Dom’u ekibine karşı kullanmak için plan yapan Chiper (Charlize Theron), planlarını engelleyen Dom’a karşı sinirli ve bunun sonucunda Dom’u öldürmek için plan yapıyor. Anlaşıldığı üzere de Chiper ve Jacob iş birliğine başvuruyor.

Fragmanın sonuna yaklaştıkça aksiyon sahneleri göze çarpıyor ve ‘ Fast and Furious ‘ logosunun çıkmasının ardından Han’ın ekibe geri dönmesini görüp ‘ Adalet Geliyor ‘ yazısıyla fragman sona eriyor. Hızlı ve Öfkeli 9‘un planlara göre 22 Mayıs 2020‘de vizyona girmesi bekleniyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’un Fragmanı

Yorumlar