Ana sayfa Dizi / Film How I Met Your Mother: Robin’in Köpekleri Neden Geri Dönmedi?

How I Met Your Mother: Robin’in Köpekleri Neden Geri Dönmedi?

PAYLAŞ

Ted, How I Met Your Mother serisi boyunca pek çok korkunç karar verdi, Robin ile çıkmaya başladıklarında köpeklerinden kurtulmaya zorlaması da dahil. Peki gerçek hayatta bu bölümün oluşturulmasının farklı bir nedeni olduğunu biliyor muydunuz?

Sırasıyla Josh Radnor ve Cobie Smulders tarafından oynanan iki karakter, sitcom’un dokuz sezonluk çalışması boyunca birincil karakterler olarak görev yaptı. Çift birbirleriyle karmaşık bir tekrar-tekrar-tekrar ilişkisi paylaştı.

Robin’in “Anne” olmamasına rağmen, ikisi, How I Met Your Mother serisinin bölücü finalinde bir araya geldi. Öyleyse Ted neden Robin ile ilk çıkmaya başladığında köpeklerinden kurtulmasını sağladı?

CBS sitcomunun başlangıcından itibaren Robin karakterinin köpeklerin hayranı olduğu ortaya çıktı. Robin kendini asla bir anne olarak tasavvur etmedi, bu yüzden muhtemelen dört ayaklı hayvanları tercih etti. Geçmişine göre Robin, Sir Scratchewan adında bir köpekle büyüdü. Köpek sevgisi asla sarsılmadı ve dizinin başlarında birden fazla evcil hayvanı vardı.

Sir Scratchewan | How I Met Your Mother Wiki | Fandom
Sir Scratchewan

Robin, New York şehrin de yaşarken, beş farklı cins köpeğe sahipti. Robin, hayvanların kendisine eski erkek arkadaşları tarafından verildiğini açıkladığında, evcil hayvanlar “Stuff” başlıklı 2. sezonun odak noktası oldu. O ve Ted o sırada çıkıyorlardı, ancak köpeklerin varlığı sorunlara neden olmaya başladı. Robin, Ted’in eski sevgililerinden kalan bazı eşyaların dairede saklanmasından endişe ediyordu. Bu da Ted’in köpeklerle sorun yaşamasına ve onları hayvanlar yerine Robin’in eski erkek arkadaşları olarak görmesine neden oldu. Ted daha sonra, eski sevgililerle olan bağlantılarını kesmeye yönelik bir anlaşmanın parçası olarak, köpeklerden kurtulmasını kaba bir şekilde talep etti.

Robin şaşırtıcı bir şekilde buna mecbur kaldı ve Ted’i daha iyi hissettirmek için beş köpeğini teyzesiyle birlikte bir çiftlikte yaşamaya gönderdi. Bir apartman dairesinde yaşamaktan daha iyi bir hayatları olacaklarını ima etti. Bu doğru olabilirdi, ancak izleyiciler Ted’in kız arkadaşından evcil hayvanlarından kurtulmasını istemeyi bile düşüneceği gerçeğine itiraz ettiler. Çoğu insan için evcil hayvanlar aile gibidir, bu yüzden bu yeni ilişkiye girdiği biri için büyük bir talepti. Robin onları gönderdikten sonra, çiftin sonunda ayrılmasına rağmen, dizide bir daha hiç görülmediler.

Karakterin özelliklerine oldukça ters düşen hikaye şüpheli olsa da, köpeklerin yokluğu daha sonra Radnor tarafından açıklandı. Oyuncu, köpekler yüzünden sette ciddi bir alerjik rahatsızlık yaşadı ve sık sık sağlık görevlilerine ihtiyaç duydu. Benzer durumlardan kaçınmak için, evcil hayvanlar muhtemelen en azından serinin çoğu olayı boyunca denklemden çıkarıldı. 2030 yılında Robin hayatına devam etti ve bir noktada beş yeni köpek aldı.

Yorumlar