Ana sayfa Haberler Humble Bundle Nedir? Nasıl Ucuza Oyun Alabiliriz?

Humble Bundle Nedir? Nasıl Ucuza Oyun Alabiliriz?

PAYLAŞ

Bildiğimiz üzere Humble Bundle 2010’dan beri bizlere hizmet vermekte. Fakat bir çok oyuncu hâlen Humble Bundle’ın ne olduğunu bilmiyor. Ben de bu yazı da sizlere Humble Bundle’ın ne işe yaradığını ve nasıl ucuza paket oyunlar alınabildiğini hatta bazen bedava dağıtılan oyunlara nasıl sahip olabileceğimizi göstereceğim.

Öncelikle Humble Bundle’da her ay çeşitli fırsatlar sunuluyor. Bunlardan birkaçını örnek verecek olursak ”Pay What You Want” ( Ne istersen onu öde ) Evet, bu fırsatımız da kullanıcılar seçili oyunlar veya programlarda kendi istedikleri ücreti ödeyerek o oyuna ve programa sahip olabiliyorlar. Seçtiğiniz ücretin bir kısmı Humble Bundle’a ve geliştirici firmaya giderken bir kısmı da yardım kuruluşlarına bağışlanıyor. Bu seçili oyunları veya programları almak için istediğiniz miktarda ödeme yapıyorsunuz fakat en düşük ödeme sınırı 1$ yani ben bu yazıyı yazarken dolar yükselmezse 5,84 TL.

Gelelim bir diğer olaya Humble Bundle’ın da kendine ait aylık bir abonelik sistemi var. Fakat bu abonelik sistemi abone olduğumuz süre boyunca oynarız söylemi gibi sizleri yanıltmasın, burada abone olup o ay sunulan oyunlara ulaştığınızda bu oyunlar sınırsız bir şekilde sizde kalıyor. Yani aboneliğiniz bitse veya iptal etseniz bile bu oyunları oynayabiliyorsunuz. Humble Bundle’ın her zaman efsane fırsatları oluyor. Humble Bundle 12$ (70 TL) ücret ile her ay en az 1 adet AAA oyun ve yanında 7 adet sürpriz oyun veriyor.

Bu ay yani 2019 Haziran ayında Humble Monthly sadece 12$’a Call Of Duty Black Ops 4 ve 7 adet sürpriz oyun vermekte, üstelik Call Of Duty Black Ops 4 şuan da en az 200 TL’den satılmakta. Yani bunlar çok iyi fırsatlar.

Siz sormadan söyleyeyim. Bu platformdan hangi oyunu alırsanız sizlere o oyunu “key” olarak veriyor. Yani oyunu bu anahtar kod ile Steam kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Mesela bu ay ki Call Of Duty Black Ops 4 battle.net üzerinden satıldığı için eğer alırsanız sizlere battle.net kodu olarak verilecek ve sonsuza kadar kütüphanenizde kalacak.