Ana sayfa Harry Potter İlginç ve Eğlenceli Harry Potter Ürünleri

İlginç ve Eğlenceli Harry Potter Ürünleri

PAYLAŞ

Kendimize Potterhead dediğimiz andan itibaren var olduğumuz her yerde Hogwarts’tan, Diagon Yolu’ndan, Gringotts’tan, kısaca o evrene dair her şeyden bir iz görmek isteriz. Bunları kimi zaman kendimiz elle yapar tadını çıkarırız, kimi zaman da parayı internet sitelerine basarız. Ama bir kuruşuna dahi acımayız!

Zeki firmaların ve yetenekli hayranların ortaya koydukları bir sürü ürün vardı elbette ama bazı ürünler vardı ki ilginç olmalarıyla, güzel görüntüleriyle insanlarda adeta Kelid Aynası etkisi yarattı! İşte bu yüzden bütün Potterheadlar her an kendisini Harry Potter evreninde hissetsin diye kendilerinin evde minik uğraşlarla yapabilecekleri ya da ufak bir araştırmayla internette bulabilecekleri birbirinden büyülü ürünleri sıraladım. Öyleyse bakarken “Keşke benim olsa.” cümlesini tekrar tekrar söyleyeceğiniz listemize buyurun;

Bertie Bott’un Bin Bir Çeşit Fasulye Şekerlemeleri

“Ne çıkarsa bahtına” tarzında eğlenceli bir oyunla sunulmuş olan Bertie Bott’un Bin Bir Çeşit Fasulye Şekerlemeleri Potterheadlar’ın “Harry Potter evreninden olsun kulak pisliğinden olsun” diyebileceği bir tada sahip! Ama gerçekten de kulak pisliği tadı yoktur değil mi?

Kanatlı Anahtar Süslemeleri

Felsefe Taşı’nı kurtarmaya çalışırken yaşadığımız maceralardan birine ithafen yapılan bu tavan süslemeleri bizi her gördüğümüzde hikayenin başına götürecek!

“Save Dobby” Yazılı Çorap Askısı

Özgür Cin Dobby’nin çorap sevgisinden esinlenerek yapılmış bu çorap askısına elbette çorap asarız ama o çorapları geri almaya kıyabilir miyiz? Pek sanmıyorum.

Sihirli Anahtar

Hayranların sihir yapma isteğini biraz da olsa dindirecek basit bir fikir aslında. Evlerinizde rahatça yapabilirsiniz. Yine de ışıkları açıp kapatırken daha farklı hissedeceğinize şüpheniz olmasın!

Canavar Sandık

Listedeki en ilgi çekici ürünlerin başında geliyor. Cadı ve büyücülerin başına dert olan Canavar Kitap’tan esinlenerek yapılan bu minik sandık yine de bir şeyleri saklamak için iyi bir fikir değil. Bu kadar ilgi çekici bir şeyin içinde ne olduğunu en meraksız Muggle bile merak eder!

Monopoly: Harry Potter Style

Genellikle yılbaşlarının ve özel günlerin oyunu olan –en azından benim için öyle- Monopoly’nin ilginç ve oynamaya doyamayacağınız Harry Potter versiyonu. Para olarak Galleon alıp satıyoruz ha?

Ölüm Yadigarları Gece Lambası

Gece yatarken kapatmaya kıyamayacağınız güzellikte, ışığında Harry Potter okurken huzur bulacağınız bir gece lambası. Gördüğünüz anda içinizin yağlarını eriten bu ürüne ne yapıp ne edip sahip olun!

Büyük Aranıyor İlanı

Oldukça ilgi çekici ve eğer evinize Potterheadlar girip çıkıyorsa fotoğraf çekinmekten yıpranacak olan basit işlemlerle evde yapabileceğiniz aranıyor ilanı evinizde ya da işletmenizde bulundurmaktan rahatsız olmayacağınız bir ürün. Eğer değerlendirmesini bilirseniz bu ürün iyi para eder!

Uçuşan Hogwarts Mektupları

Listemizin son ürünü ve ikinci tavan süsü olan Hogwarts mektupları size her gördüğünüzde Hogwarts’a çağırılmış hissini yaşatacak! Ara sıra bilerek kendinizi içine atacağınız bu tavan süsü minik uğraşlarla evde yapabileceğiniz kadar kolay bir fikir.

Yorumlar