Ana sayfa Diğer Fantazya DC Comics Injustice 2 – Harley Quinn ve Deadshot

Injustice 2 – Harley Quinn ve Deadshot

PAYLAŞ

  İlk oyunu ile baş gösteren Injustice oyunu gerek hikayesi, gerek sinematikleri, gerekse oyun mekanikleri ile bizleri mest eden bir yapıttır. Bu oyunun ardından Injustice 2, E3’de boy gösteren trailerı ile bizleri heyecanlandırmıştı. Uzun bir bekleyişin ardından Gamescom’da yeni bir trailer yayınlandı.

  Bu trailer, tahmin edebileceğiniz üzere Suicide Squad’dan iki karakteri barındırmakta. Suicide Squad’ın hayran kitlesinin artmasında büyük rol oynayan Harley Quinn ve Will Smith’in oyunculuğu ile bize sinemalarda gösterilen Deadshot boy göstermekte. Trailerda göreceğiniz üzere bizi baştan aşağıya oyuna sürüklüyorlar ;

 

   Hayranları sevindiren bir nokta ise Deadshot’un ilk oyunda gözükmüş olması fakat oynanabilir olmamasıydı. Yeni çıkacak oyun ile sonunda sevenleri ile buluşacak olan Deadshot, oldukça iyi dizaynlanmış.

  Ayrıca, ayrıntılara dikkat eden hayranların gördüğü üzere trailerda Red Lantern ve Gorilla Grodd bulunuyor. DC Villian’larını seven hayranları coşturacak olan Injustice 2, süper kahramanları seven hayranlarını da yarı yolda bırakmıyor. Supergirl ile yenilenmiş Aquaman de karşımıza çıkıyor.

   NetherRealm ekibinin açıklamasına göre Injustice 2 oyununu bekleyenlerin, tahminleri aştığı belirtiliyor. Injustice 2 ile ilgili daha neler göreceğimizi bilmiyoruz ama hayal kırıklığı olmamasını ümit ediyoruz.

PQpqrb

Yorumlar