Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Injustice 2’den Yeni Haberler Var

Injustice 2’den Yeni Haberler Var

PAYLAŞ

E3’de ve Gamescom’da boy gösteren trailerları ile beklentileri artıran Injustice 2 oyunu için bugün yeni bir video daha yayımlandı. Reddit üzerinden hikayesi hakkında bir çok söylenti ve dedikodu dönen oyunun, senaryo videosu söylentilere bir açıklık getirdi. Darkesid söylentileri doğrulandı. Oyun boyunca en büyük tehlikenin ve düşmanın Darkseid olacağı söyleniyordu fakat videoda gözüken bir karakter daha var. Ve bana göre bu karakter hikayenin akışını değiştirecek. Karşınızda Brainiac. İki büyük Superman düşmanını tek bir hikayede görmek, şimdiden heyecan verici açıkçası. Brainiac hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, kendisini klonlayan süper zeki bir uzaylı yaşam formu.

Videoyu izlediğinizde fark edeceksiniz ki, oyunun grafikleri çok müthiş gözüküyor. İlk oyununa nazaran büyük bir yol kat etmiş. CGI teknolojisinin bu kadar geliştiğini görmek insanı mutlu ediyor.

Oyunun hikayesi, ilk oyunu olan Injustice: Gods Amongs Us’ın devamı olarak görülüyor. Superman’ın hapsedildiği yerden devam edecek oyunumuzda apaçık belli ki Superman abimiz serbest kalacak ve ortalık bir güzel karışacak gibi duruyor. Videoda görüp, değinmek istediğim nokta ise Society. Bir çok kişi bunun ” Secret Society of Super Villians” olarak görüyor, bir kısım da ” Justice Society of America” olarak. Fakat benim görüşüm ise Dünya 2’den komple ayrı bir takımın gözükmesi. Paralel evren olayına ilk oyundan aşikar olduğumuz için pek şaşıracağımızı sanmıyorum.

Lafı fazla uzatmadan sizlere videoyu taktim ediyorum.

Oyun hakkında ki önceki yazıya ulaşmak için buraya tıklayın. Video ve oyunlar hakkında tartışmak içinse oyun grubumuza bekleriz. Oyun grubumuza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar