Ana sayfa Oyunlar İş Bankası E-Spor'a Özel Maximum Gaming Kartı Duyurdu!

İş Bankası E-Spor'a Özel Maximum Gaming Kartı Duyurdu!

PAYLAŞ

İş Bankası, E-Spor severlerin oyun deneyimlerini ayrıcalıklı kılacak ve harcadıkça puan kazandıracak Maximum Gaming Kart programını hayata geçirdiğini duyurdu.

İş Bankası

E-Spor dünyasına duyulan büyük ilgi karşısında İş Bankası da geri durmadı ve ulusal kulüplerin E-Spor takımlarına sponsorluk desteği vererek yürüttüğü iletişim faaliyetlerini ödeme sistemleriyle birleştirdi.

İş 2017 yılından beri 1907 Fenerbahçe Derneği, Beşiktaş ve Galatasaray E-spor takımlarının ana sponsoru olarak E-sporu destekliyor. E-spor deneyiminin önemli bir parçası olan oyun kodu ve internet alışverişlerinde kullanılacak bir kart geliştiren İş Bankası, Maximum Gaming Kartı, henüz bir banka müşterisi olmayanlar da dahil olmak üzere 15 yaş ve üstü tüm oyun severlerin beğenisine sundu.

Maximum Gaming Kart, para yüklenerek online ve fiziki alışverişlerde kullanılabiliyor. E-spor deneyiminin ayrılmaz bir parçası olan dijital oyun kodu alışverişlerinde ve diğer tüm internet alışverişlerinde Gaming Puan da kazandırıyor.

Maximum Gaming Kart sahipleri, sadece bu programa özel olan GamingPuanları biriktirerek Maximum Mobil uygulaması içerisinde bulunan Dijital Kod Markette bozdurabilecekler.

Maximum Gaming Kart’a Maximum Mobil’den başvurulabiliyor ve başvuru sürecinin sonunda kart anında uygulama içerisinde dijital olarak üretilip, internet ödemelerinde kullanılmaya başlanıyor. Kart sahipleri isterlerse, başvuru anında kartın ayrıca fiziksel olarak teslimini de talep edebiliyorlar.

Her kesimden insanlar artık E-Spor’a ilgi duymaya ve bu yeni spor dalına destek olmaya ve hatta yatırım yapmaya başladı. Maximum Gaming Kart’ta bunun bir küçük örneği olsa gerek.

Diğer oyun haberlerimize göz atmak için buraya tıklayın!

Bizi Facebook ve Instagram‘da edip, destek olabilirsiniz!

Yorumlar