Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Jason Momoa’dan Game of Thrones’e tepki! “Khal Drogo Öldüğünde Kandırılmış Hissettim”

Jason Momoa’dan Game of Thrones’e tepki! “Khal Drogo Öldüğünde Kandırılmış Hissettim”

PAYLAŞ

Daenerys Targaryen’in ilk eşi ve aynı zamanda büyük bir topluluğun Khal’ı Drogo’yu canlandıran Momoa, karakterine ilk sezonu boyunca hayat vermişti. Aynı zamanda seri de canlandırdığı karakterin erken ölümü nedeniyle “kandırılmış” hissettiğini söyledi.

Momoa şimdi ise geçenlerde haberini paylaştığımız Apple TV+ aracılığıyla 1 Kasım’da başlayacak olan yeni dizi See’nin başrolünde yer alıyor. Yaptığı röportajlarda oldukça ilginç ifadelerde bulunan ünlü oyuncu şu şekilde değinmelerde bulundu:

Her zaman bunu yapmak istemiştim. Yaptığım pek çok şeyde her zaman kandırılmış hissettim.

Hemen ardından daha önce hayat verdiği üç karakterden söz etti: Drogo, 2011 yapımı filmde canlandırdığı Barbar Conan (Conan the Barbarian) ve Frontier’de canlandırdığı Declan Harp. Karakterler hakkında yorum yapmaya devam eden ünlü oyuncu:

Conan’ı biraz renklendirmeye çalışıyorsunuz ama kimse Conan’ı ağlarken görmek istemiyor ya da Drogo daha böyle bir şey yaşayamadan öldü. Frontier’de bütün ailesi öldürüldü ve dizi hepsinin intikamını almasıyla ilgiliydi. Bu dizide ise (See) durum çok güzel çünkü olay örgüsünün hepsini tam anlamıyla görüyorsunuz.

Açıklamalara sosyal medya üzerinden çeşitli yorumlar yağıyor. Kimisi yeni dizi “See” için oyuncunun dikkat çekmek istediğini, Kimisi de yaptığı yorumları destekleyerek oyuncunun yanında oldu. Peki siz neler düşünüyorsunuz? Bizimle paylaşın!

Yorumlar