Ana sayfa Dizi / Film John Boyega Black Panther Filminde Olabilir!

John Boyega Black Panther Filminde Olabilir!

PAYLAŞ

Eğer işler onun istediği gibi gerçekleşirse, Aktör John Boyega(Star Wars: Episode 7 – The Force Awakens’in yıldızı), başka bir büyük rol alabilir.

star-wars-finn
Bu bir tahmindir. Yeterli kanıt yoktur. Screen Rant’e ( büyük bir film eleştiri ve haberleri sayfası) göre, John Boyega’nın, Black Panther yönetmeni ile T’Challa’nın 16 Şubat 2018 yılında çıkacak solo filmi için görüşme ihtimalleri yüksek.

black-panther-movie
En yeni kanıt, yakınlarda John Boyega’nın Snapchat hesabından ” Meeting” yani “Görüşme” başlıklı gönderisiyle geldi. Sonra mesaj gerçekleşti. Marvel Stüdyoları Başı Kevin Feige, Boyega’yı Twitter’da takip etmeye başladı. Sonrasında Heroic Hollywood’da ( başka bir site ) şöyle bir makale vardı:
” Taze, kanıtlanmamış bir dedikodu bana dediki, Star Wars – Force Awakens yıldızı John Boyega da film* için görüşmeler yapıyor.”

black-panther-civil-war
Aslında Chadwick Boseman rolü kapmadan önce T’Challa’yla ilgili iğnelemeler yapıyordu. Yani bu onun hala pojeyle ilgilendiği anlamına gelebilir ve tabiiki Kevin Fiege’in Black Panther film oyuncularının %90’ının Afro-Amerikan ya da Afrikalı olacağını belirtmesi de var.

Genç ve gelecek vaadeden Boyega gibi bir aktöre sahip olmak filme fayda sağlar. Bu da dedikodunun mantıklılık payı olduğunu gösteriyor ama hangi rolde oynuyacağına dair hiç bir fikrimiz yok.

John Boyega’nın Marvel hakkında paylaştığı bazı mesajlar;

Marvel role? ….hehehe … I’m dam right aiming for it

— John Boyega (@JBoyega) July 22, 2014

Currently booking flight to wakanda

— John Boyega (@JBoyega) July 22, 2014

Civil war comic! Killed me!

— John Boyega (@JBoyega) July 22, 2014

So captain America will be a black man! Erm okay… Can we have character information, origin story and Steve Rogers comparison.

— John Boyega (@JBoyega) July 22, 2014

There is no need to emphasise the ‘black’ man. Falcon has been by Steve’s side for some time. Frickin ell.

— John Boyega (@JBoyega) July 22, 2014

Although I have issues with the lack of roles for raccoons and talking trees. Glad guardians will change this.

— John Boyega (@JBoyega) July 22, 2014

 

Yorumlar