Ana sayfa Haberler John Hurt’a Harry Potter Hayranlarından Anlamlı Veda

John Hurt’a Harry Potter Hayranlarından Anlamlı Veda

PAYLAŞ

Alien filmiyle ün kazanan John Hurt uzun kariyerini Indiana Jones, V for Vendetta, Hellboy, Harry Potter, Midnight Express ve The Elephant Man, Merlin, ve Doctor Who ile taçlandırdı. Yüzlerce farklı yapımda yer aldı. Kimi zaman karşımıza bir asa ustası olarak çıktı, kimi zaman kötü bir lider, kimi zamansa milyonları yok etmek üzere olan bir Zaman Lordu. Ağır makyajlar altında büyük oyunculuğunu da konuşturdu, ejderhaya ses de oldu ve sanat dünyasının o mükemmel insanı bu dünyadan göçüp gitti.

John Hurt kanserle uzun süreli mücadelesini 77 yaşında kaybetti. Geride binlerce hayran ve mükemmel yapımlar bıraktı. Sanat dünyasının başarılı isimlerindendi ve ismi silinmeyecek bir şekilde kalplere kazındı.

 

Harry Potter hayranları dün John Hurt için bir veda töreni hazırladı. Bu tören öylesine anlamlıydı ki! Tüm asalar Diagon Alley sokağında, asa dükkanının önünde John Hurt için gökyüzüne çevrildi.  Veda töreninden karelerle sizi başbaşa bırakıyor ve ”NO MORE!” nidalarıyla ile cümlelerimi sonlandırıyorum. ” NO MORE!” (Doctor Who, War Doctor)

 

 

 

 

 

 

 

 

Hiçbir zaman unutulmayacaksın Ollivander.

 

 

Kaynak: EW

 

Yorumlar