Ana sayfa Dizi / Film John Wick Dizisi Geliyor!

John Wick Dizisi Geliyor!

PAYLAŞ

İzleyicilerin iki kolla değil, dört kolla sarıldığı John Wick serisi, şimdi de seyiriciye hediye edilirmişçesine dizisi yapılıyor.

Dizinin içeriğine geçmeden önce bilmeyenler için filmlerden başlamamız gerekir. 2014 yılında vizyona giren, Chad Stahelski ve David Leitch gibi büyük yönetmenlerin yönettiği film büyük ilgi görmüştü. Serinin ikinci filmi de geçtiğimiz Şubat ayında vizyona girmiş olup çok beğenilmişti. Filmler Keanu Reeves’in başarıyla canlandırdığı John Wick karakterinin emeklilik hayatından dönüşünü amansız intikam isteğini anlatmaktadır. Wick hayallerinde var olan kadınla tanıştıktan sonra onunla evlenip doğru hayatı kurabilmek için suikastçi kimliğini geride bırakır.

Seyircinin bu ilgisini karşılıksız bırakmak istemeyip şimdide The Continental adında TV dizisi hazırlıkları sürmekte. Dizinin konusu John Wick’ten öncesini, suikastçi ekibin hikayesini anlatmakta. Filmlerdeki mitolojik yeraltı dünyasının merkezi olan Continentallar’ı konu edecek olan dizide, dünyanın dört bir yanından bu kutsal yapılara katılan farklı karakterler ön plana çıkacak. Keanu Reeves’in dizide bulunmadığı başka bir hikaye üzerinden anlatılacakmış. Seyircileri üzmemek için Keanu Reeves kısa süreli olarak dizide gözükecektir bunu da söylemek isterim. John Wick serisi, önümüzdeki yıllarda çekilecek olan üçüncü bölümüyle sona erecek. The Continental isimli dizinin ne zaman ve hangi platformda yayına başlayacağıyla ilgiliyse henüz net bir açıklama yok. Dizi yönetmeni Chad Stahelski olması planlanıyor. Şimdiden dört gözle bekliyorum ve umarım beklenildiği gibi güzel olur. Herkese şimdiden iyi seyirler.

 

Yorumlar