Ana sayfa Dizi / Film Joker Gişede Deadpool’u Geçti

Joker Gişede Deadpool’u Geçti

PAYLAŞ

Sinema sektörüne farklı bir tarz getiren, +18 yaş sınırına rağmen gişede çok başarılı bir şekilde ilerleyen Joker, Deadpool 1 ve 2’yi tahtından aldı. Joker‘in bu haftasonu itibariyle 800 milyon bandına ulaşacağı ve 785 milyon gişe getiren Deadpool 2’yi geçeceği belirtildi. Deadpool 3 çıktığında Joker’den tekrar tahtı alabilir diye düşünüyorum.

Sinema tutkunlarının büyük ilgisini kazanan Joker‘e, ilginin bir süre daha devam edeceği ve Deadpool ile arasındaki farkın daha da açılacağı söylenmekte. Tabii bunlar ne kadar olur ne kadar olmaz belli değil.

Joaquin Phoenix’in muhteşem ve duygu karmaşasına sokan oyunculuğu sayesinde Joker filmi diğer süper kahraman filmlerinden farklı olduğunu göstermişti. +18 bir filme gösterilen bu ilgiden dolayı ilerleyen zamanlarda da +18 süper kahraman filmlerinin gelebileceğini tahmin etmek zor olmamalı.

Jared Leto'nun Joker'ini öldüren Joaquin Phoenix.

Deadpool Karakterini Canlandıran Ryan Reynolds Joker’i Tebrik Etti

Joker‘in gişede gösterdiği başarıyı ve Deadpool’u geçtiğini gören Ryan Reynolds, Joker‘i ve ekibini tebrik etti. Joaquin Phoenix’in Bronx’daki merdivenlerde yaptığı dansı paylaşıp “18 filmlerde tebrik paylaşımları pek alıştığınız gibi olmuyor” diyerek mesajını ekledi. Ryan Reynolds’un bu mesajına bakarsak Deadpool 3 ile Joker‘i geçmek istediği belli oluyor.

Ayrıca bilim kurgu, rol yapma oyunları, dijital oyunlar, fantazya ve bunlar gibilerine hitap eden Geek Sözlük açılışını yaptı. Aşağıdaki bağlantıdan sözlüğe ulaşabilir ve şimdiden yerinizi alabilirsiniz.
geeksozluk.com

Yorumlar