Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Jon Snow Hayatta mı?

Jon Snow Hayatta mı?

PAYLAŞ

Gündeme bomba gibi düşen fotoğrafta arkasını dönmüş kişinin Kit Harrington(Jon Snow) olduğu iddia ediliyor.

Teori daha çok, giysinin bir ‘Stark’ giysisi olmasına, söz konusu arkadaşın Kit Harrington’a çok benzemesine ve şu sözlere dayanıyor:

‘Dead is dead is dead. He be dead. Yes,’ said Lombardo when asked about Kit’s character. ‘Everything I’ve seen, heard and read, Snow is dead.’

Buradan bakıldığında, özellikle ‘Snow öldü.’ denilmesinin, Jon’un ‘Stark’ adını almasıyla bağlantısı olacağı söylenmiş, ‘Stark Giysileri’ giymesi de bunun kanıtı niteliğinde deniyor.

 

Tabi emin olmak güç. Hayranlar uzun süredir, Jon Snow’un ölmediğini düşündüler,bununla ilgili defalarca teoriler yazıldı çizildi, çoğu asılsız çıktı. Bir çok teorinin ise hâlâ nasıl sonuçlanacağı belirsiz ama hayranların inancı tam.

Her şeye rağmen Snow hayranlarına fazla heyecanlanmamalarını söylemekte fayda var. Sonra çok üzülebilirsiniz, Kit Harington’ın diziyi bıraktığı ile ilgili net açıklamaları var. Fazla sevinmemek lazım diyoruz.

 

SPOILER

Jon Snow, hatırlandığı üzere 5. Sezonun sonunda nöbet arkadaşları tarafından ‘NÖBET İÇİN’ çığlıkları altında öldürülmüştü. O gün bugündür-sezon finalinden beri- hayranlar Jon’un ölüp ölmediği ile ilgili konuşuyorlardı. Her gün başka bir iddia ortaya atıldı. Aralarında en kabul göreni Jon’un, Melisandre tarafından hayata döndürüleceği idi. Bir teori de, Jon’un Ulukurt’u Hayalet‘in bedeninde bir süre daha yaşayacağını ve sonra başka bir insan bedenini ele geçireceğini iddia ediyordu-Bunun mümkün olduğu kitapta görüldü.-

Bu arada hatırlatmakta fayda var, Jon Snow’un ölümü ve geri dönüşü ile ilgili teoriler çok yakında Fantazya.net kalitesiyle burada olacak.

Hatırlamak isteyenler, tekrar izlemek isteyenler, herkeste bir teori var yahu! Ben de bulurum bir şeyler hele şu videoyu bir daha göreyim diyenler için Jon Snow’un ölümü:

[youtube url=”video_url” width=”500″ height=”300″]

 

Ve işte sözde tekrar yaşadığı fotoğraf:

 

Jon Snow Yaşıyor!

 

Dediğimiz gibi, tartışmalı bir fotoğraf. Ekibimiz bu konuda ikiye ayrıldı. Bazıları ısrarla ‘olm yaşıyor ya’ derken ‘bunun neresi jon snow la’ diyenler de yok değil.

 

Bu arada, Jon’un yaşayıp yaşamadığı ile ilgili tartışmalara dahil olmak için Facebook Grubumuz olan Taht Oyunları‘na da bakabilirsiniz.

Yorumlar