Ana sayfa Dizi / Film Filmler Kara Panter’in Solo Filmi Marvel Sinema Evrenini Etkileyecek

Kara Panter’in Solo Filmi Marvel Sinema Evrenini Etkileyecek

PAYLAŞ

Son zamanlarda çizgi romanlarımızdan beyaz perdeye sıçrayan karakterler arttıkça, yapım şirketleri bunu daha da çoğatlmakta. Şöyle ki, Kaptan Amerika: İç Savaş filminde karşımıza çıkan Kara Panter’in çıkış tarihi açıklanan filmi hakkında senarist Joe Robert Cole tarafından detaylı bir bilgilendirme yapıldı. Epicstream’in yaydığı habere göre senarist şu şekilde konuştu; ” Bağımsız filmimiz kısaca iç savaşın sonundan başlayacak. Bu sayede Kara Panter’in kendi milletinin kralı olma yetkisinin başlayacağını görebiliriz.”

14030988_641234042712290_1451864734_n

SlahsFilm’e yaptığı açıklamada Cole sözlerine şöyle devam etti: “Ülke içinde ve dışında tehlikeden uzak, böylece Wakanda’nın ne olduğunu öğrenebileceğiz, ki bu millet teknolojik olarak en ileri gelmiş ulustur. Ayrıca Wakanda’nın yükselişi önemli olmaya başlıyor, bu da beklendiği gibi Marvel Sinematik Evreni’nin ilerleyişini etkileyecek.” Cole şunlarında ekledi; “Afrika oldukça büyük bir yer. Orada birçok devlet var, her biri farklı tarihe, mitoloji ve medeniyete sahip, fakat bizim yapmak istediğimiz şey tarihi, bazı medeni etkileri bilemek ve sonrasında onu bizim teknolojimizde, yani Wakanda’yı ve ülkenin farklı kesimlerini ve aynı şekilde bu kesimlerin medeniyetlerini nasıl gördüğümüzü tahmin etmek.”

14054653_641234039378957_797266435_n

Ayrıca filmin çıkış tarihi de şu an için 6 Temmuz 2018 olarak belirlenmiş durumda. Röportaj zamanı daha çok mekandan bahsedilmiş olsa da, senaristin sözlerine göre epey iddialı bir iş peşinde olduklarını görebilmek mümkün.

Yorumlar
PAYLAŞ
Önceki makaleStar Wars Gezegenleri Bilginiz Ne Kadar İyi?
Sonraki makaleMetal Gear Survive Duyuruldu
Korku-gerilim, aksiyon, fantastik, bilim-kurgu filmlerini izlemeyi, kitaplarını okumayı seven, Star Wars, Karayip Korsanları ve Yüzüklerin Efendisi hayranı, yabancı dizileri takip eden, aksiyon, rpg oyunlarına ilgisi olan, Kratos aşığı, yeni yeni editörlük işine atılmış bir Ñoldo.