Ana sayfa Dizi / Film Karayip Korsanları Yeni Filmi Geliyor!

Karayip Korsanları Yeni Filmi Geliyor!

PAYLAŞ

Disney’in en sevilen film serilerinden biri olan Karayip Korsanları yepyeni senaristler ile Beyazperdeye geri dönüyor!

Karayip Korsanları’nın son filmi olan Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı, Gizemli Denizlerde filminden tam 6 yıl sonra, 26 Mayıs 2017’de gösterime girmişti. Film ne kadar sevilse de ilk 4 filmden daha fazla eleştiri almıştı.

Dedikodular Doğru Çıktı

Özellikle Salazar’ın İntikamı filminden sonra devam filmi geleceği dedikoduları çok fazla artmıştı. Çünkü filmin sonunda epey bir gizem bırakmışlardı.

Bu dedikoduların son bulduğu olay ise yeni senaristlerin duyurulmasıydı. Disney ilk 4 Karayip Korsanları filminin senaristi Ted Elliott ve Emmy ödüllü Chernobyl dizisinin senaristi olan Craig Mazin ile anlaştığını duyurdu. Bu iki isime ek olarak Jerry Bruckheimer‘ın da tekrardan yapımcı görevini üstlenmesi bekleniyor.

Craig Mazin
Craig Mazin
Ted Elliott
Ted Elliott

Heyecan ve Akıcılık Geri Dönüyor!

En önemli detaylardan birisi de Ted Elliott‘un tekrardan senarist görevini üstlenmesi oldu. Eleştirilen 5. filmden sonra ilk 4 filmdeki heyecanı ve akıcılığı geri getirebileceği dedikodular arasında gizemini koruyor.

Bir diğer nokta ise Johnny Depp‘in 6. filmde rol alıp almayacağı. Bir diğer söylenti ise Jerry Bruckheimer‘ın, Johnny Depp‘i tekrar Jack Sparrow olarak görmek istediği. Lakin henüz Johnny Depp‘in yeni filmde rol alıp almayacağı kesinleşmiş değil.

Yorumlar