Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Kit Harington, Game of Thrones Finalini İzlememiş!

Kit Harington, Game of Thrones Finalini İzlememiş!

PAYLAŞ

Game of Thrones’un Kraliçe katili olarak ilan edilen Jon Snow’u Kit Harington, Game of Thrones’un final sezonunu izlemediğini yapılan ropörtajda itiraf etti.

22 Eylül Pazar günkü Emmy Ödül Töreni sonrasında “Diziyi hala izlemedim. sürekli süregelen tartışmayla böyle başa çıkıyorum. Final sezonunu izlemedim” dedi.

Cümlesine şu şekilde devam etti:

Diziyi çekmenin nelere mal olduğunu biliyorum. Gerçekten zordu ve herkes işe sevgi ve emeğini kattı. Bence bizim için hikaye anlamında yaptığımız şeyin doğru olduğunu biliyorduk. Ve 10 yıldır onlarla birlikte yaşadığımızdan, karakterler için de doğru olanın bu olduğunu biliyorduk. Dolayısıyla bizim için tartışma, bizi o kadar da etkilemedi.

Bildiğimiz üzere final sezonu oldukça yoğun bir tepki almıştı. Hatta bir milyondan fazla Game of Thrones serisinin hayranı, final sezonunun yeni senaristlerle yeniden çekilmesini talep ettiği imza kampanyasını imzalamıştı. Bu kadar olaya rağmen dizi, Emmy Ödülleri’nde Harington’ın Drama dalında En İyi Erkek Oyuncu adaylığıyla birlikte 32 ödüle aday gösterildi. Fakat En iyi Drama ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü Peter Dinklage aldı.

Aynı şekilde dizide Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner ile Kit Harrington’ın samimi görüntüleri yüzleri güldürdü. Hayranların gözlerinde bir nevi Jon Snow ve Sansa’nın sur da karşılaşması canlanmış oldu. 🙂

Yorumlar