Ana sayfa Middle Earth J.R.R Tolkien Kitap Detayları İçeren Yeni Yüzüklerin Efendisi Mobil Oyunu Geliyor!

Kitap Detayları İçeren Yeni Yüzüklerin Efendisi Mobil Oyunu Geliyor!

PAYLAŞ

Çinli oyun geliştiricisi NetEase, yeni bir oyun serisi için Warner Bros Interactive Entertainment ile bir anlaşma sağladığını doğruladı!

NetEase, yaptığı açıklamada, resmi olarak lisanslı strateji oyununun Yüzüklerin Efendisi: Rise to War olarak adlandırılacağını, Arda’nın kurgusal dünyasında kurulacağını ve orijinal üçleme de yer alan karakterler ve yerler olacağını resmi olarak açıkladı.

Seri hayranları büyük bir heyecan ile dizi hakkında haber beklerken, Warner Bros hayranların bu heyecanını ikiye katlamış oldu!

Warner Bros. Interactive Entertainment sözcüsü, “Bu uyarlama, oyuncuların savaşta stratejik becerilerini kullanırken Orta Dünya’nın ikonik taraflarını ve karakterlerini keşfetmeleri için yeni fırsatların kilidini açacak.” Dedi.

A Lord of the Rings Mobile Game Is In Development | HYPEBEAST

Mobil oyun Üçüncü Çağ üzerine yani üçlemenin olduğu dönem ile aynı dönemi ele alacak. Oyunda bizleri özlediğimiz ve tanıdığımız yüzler bekliyor! Haber hakkında en önemli detay ise oyunun tamamiyle orjinal hikayeyi ele alacağı yani kitaplarda olup filmlerde olmayan bazı detayları barındıracak olmasıdır.

NetEase, fantastik alan da sağlam bir deneyime sahip: geliştirici, bugüne kadar 2 milyar doların üzerinde gelir elde eden tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biri olan Fantasy Westward Journey’nin de arkasında yer alıyor.

Elbette hayranlar tarafından birçok endişe söz konusu. Oyunun para festivali olduğu yönündeki endişeler Twitter’daki hayranlar tarafından tam anlamıyla bastırılamadı. Minas Tirith kuşatmasını gösteren poster ve açıklamalar hariç, şu an için oyun hakkında çok az bilgimiz var. 

Yorumlar