Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Koronavirüs Salgınını Yönetebileceğiniz Strateji Oyunu Geliyor!

Koronavirüs Salgınını Yönetebileceğiniz Strateji Oyunu Geliyor!

PAYLAŞ

COVID-19 salgınıyla yüzleşmeye hazır mısınız? Tamamiyle kendi stratejinizi oluşturabileceğiniz bir oyun olan COVID: The Outbreak PC oyuncuları için yayınlandı! Polonyalı geliştirici Jujubee S.A. bu oyunda COVID-19 salgını için insanları bilinçlendirmeyi hedef edinmiş.

COVID: The Outbreak

COVID: The Outbreak oyununda dünyayı saran bu büyük salgın krizi ile karşı karşıya olacaksınız! Amacımız bu hastalığa karşı güçlü ve kalıcı stratejiler oluşturmak. Oyun aynı zamanda virüse karşı bizleri ara ara yanlış bilinenlere karşı bilgilendiriyor.

COVID: The Outbreak

Oyun içerisinde ulusal çağrılarda bulunup, sınırlarınızı kapatabiliyorsunuz. Sadece bununla kalmıyor tabi! Aynı zamanda gerçek hayatta mücadele ettiğimiz şeylerde oyunda yer alıyor. Stokçulardan virüsü dikkate almayan insanlara kadar oyun her detayı bünyesinde barındırıyor. Yani işler her zaman yolunda gitmeyecek buna hazırlıklı olmalıyız!

COVID: The Outbreak Steam üzerinden Mayıs sonu oyunculara sunulacak! Oyunun fiyatı şuan için 14$ olarak düşünülmüş. Beklentileri oldukça yükselten geliştirici şirket oyunu başka platformlar yoluyla da satışa çıkartmayı hedefliyor.

Yorumlar