Ana sayfa Dizi / Film La Casa De Papel Final Duyurusu İle Karşımızda!

La Casa De Papel Final Duyurusu İle Karşımızda!

PAYLAŞ

Netflix’in en çok izlenen yapımlarından olan La Casa De Papel final sezonu duyurusu ile izleyicilerin karşısına çıktı! Dizi, 5. sezonunun final sezonu olacağını duyurdu.

La Casa De Papel
İspanyolca suç draması 
La Casa De Papel 
Netflix’te resmi olarak beşinci ve son bir sezon hazırlığında olduğunu duyurdu!

Netflix’in popüler İspanyol dizisi La Casa De Papel en son 8 bölümlük 4. sezonu ile ekranlarda yerini almıştı fakat bu sezonda sonuçlanamayan bir çok olay vardı ve açıkça yeni bir sezonun ışığı yapımcılar tarafından yakılmıştı.

Money Heist Cancelled

5. sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir tarih verilmezken Twitter üzerinden 5 Kasım 2020’de yayına gireceği konuşuluyor. Netflix tarafından yapılan resmi açıklamalara göre dizi gelecek olan sezon ile ekranlara veda edecek.

“Bir satranç oyunundan – sadece entelektüel bir strateji – bir savaş stratejisine: saldırı ve çekişmeye geçiyoruz ”, dizinin yaratıcısı Alex Pina , son sezonda ilk rapor veren EW.com’a verdiği demeçte. Bu da “çektiğimiz tüm parçaların en destansı kısmını gösterecek.” dedi.

La Casa De Papel 5. sezon kısım ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel 5. Sezonda final mi yapacak?

İlk sezonundan bu yana milyonlarca kişi tarafından sevilerek izlenen İspanyol dizisi La Casa De Papel’in 5. sezonu şimdiden merak uyandırıyor! Yeni isimler göreceğimiz son sezonda bizleri neler bekliyor?

Yorumlar